Koordinátor/ka predaja

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Tuhovská 1, 831 07 Bratislava
Termín nástupu
1.1.2020
1 000 EUR/mesiacod 1000 eur v závislosti od skúsenosti kandidáta + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu kolegu / kolegyňu na pozíciu Koordinátor/ka predaja, ktorý / á si chce užívať úspech na trhu so skvelým brandom a baví ho / ju, keď za sebou vidí výsledky.

• Príprava zmlúv, ich správa, evidencia, zodpovednosť za ich obsahovú správnosť
• Reporting (pravidelné aj ad hoc reporty)
• Mesačné uzávierkové činnosti (dochádzka, inventúra atď.)
• Zabezpečovanie pitného režimu na pobočke
• Office manažment – zabezpečovanie celkového chodu kancelárie ako napr. objednávanie kancelárskych potrieb atď.
• Archivácia dokumentov
• Odovzdávanie a preberanie pracovných pomôcok pre obchodných zástupcov - iPad, mobily

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Poznanie a porozumenie procesov v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných zručností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: 5 týždňov dovolenky; fasovanie produktov; pitný režim; nákup produktov za zvýhodnené ceny; systém flexibilných benefitov - kafetéria; príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Ďalšie benefity: iPhone

• V prípade úspešného postupu do ďalšieho kola, budete vyzvaní na vyplnenie videodotazníku, ktorý je ďalším krokom vo výberovom konaní.

• Zástup za rodičovskú dovolenku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Stredoškolské vzdelanie;
• Rád / a vidíš výsledky svojej práce každý deň;
• Dokážeš pracovať samostatne, ale zároveň si rád / a súčasťou tímu;
• Pozitívny a zodpovedný prístup k práci;
• Spoľahlivosť a ochotu učiť sa;
• Máš hlavu otvorenú novým nápadom a rád / a inovuješ;
• Si silná osobnosť s pozitívnym prístupom aj v neľahkých situáciách;
• Pokročilú znalosť MS Office, prevažne Excel;

Výhodou je:
• Znalosť SAP a vodičský preukaz - skupina B;
• Angličtinu na strednej úrovni (písomná znalosť)

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3640761  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000 eur v závislosti od skúsenosti kandidáta + ročný bonus