Technik oddelenia chladiacich zariadení

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko hľadá vhodného uchádzača na pozíciu Technik oddelenia chladiacich zariadení. Technik oddelenia chladiacich zariadení je zodpovedný za inštaláciu a sťahovanie chladiacich zariadení od zákazníkov.

Hlavné zodpovednosti:
• inštaluje a demontuje chladiace zariadenia na základe podnetu od obchodného zástupcu;
• opravuje zariadenia na základe požiadavky z dispečingu;
• zabezpečuje pravidelnú údržbu zariadení;
• zabezpečuje revíznu kontrolu zariadení;
• zodpovednosť za inventúru zverených náhradných dielov, náradia a ochranných pomôcok;
• drží servisnú pohotovosť o víkendoch a sviatkoch podľa rozpisu služieb;

Ponúkame:
• prácu na plný úväzok a HPP na dobu neurčitú;
• služobné auto a mobil i pre súkromné použitie (Pridelené motorové vozidlo je možné využívať aj na cestu do práce a z práce);
• pravidelnú mesačnu mzdu a bonusy;
• možnosť na sebe pracovať a posúvať sa ďalej;
• 5 týždňov dovolenky, 2 dni zdravotného voľna;
• príspevok na stravovanie - vyplatený v mzde;
• 240 EUR ročne do Kafeterie (benefity z oblasti športu, zdravia, kultúry…);
• Coca-Colu a ďalšie naše nápoje na pracovisku zadarmo;
• Možnosť nákupu našich nápojov za zvýhodnenú cenu;
• BenefitCALL – výhodný tarif pre volanie s vašmi kamarátmi a rodinou;
• priateľský kolektiv;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
• SOU odbor elektrikár, SŠ vzdelanie;
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, podľa §22 vyhlášky – Samostatný elektrotechnik;
• základná znalosť a skusenosť s prácou na PC – MS Office;
• ochota učiť sa nové veci;
• časová flexibilita, dobrá schopnosť plánovánia, time management;
• proaktivný prístup, samostatnosť a spoľahlivosť;
• Vodičský preukaz sk. B;
• skúsenosť so servisováním chladicích zariadení výhodou;

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3308931  Dátum zverejnenia: 13.2.2018