Channel Development Specialist - On Premise

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

So zámerom byť lídrom na slovenskom trhu, hľadáme do ON PREMISE tímu kolegu, ktorého láka trade marketing, má chuť a schopnosť rýchlo sa učiť, chce posúvať business dopredu je tímový hráč a rád čelí novým výzvam.

O čom je práca Channel Developmenť Špecialistu?

• Budeš pripravovať marketingové stratégie a aktivity pre zverený segment trhu – od analýzy cez realizáciu až po vyhodnotenie úspešnosti
• Nebudeš na to všetko sám, budeš úzko spolupracovať s kolegami z ďalších oddelení: hlavne marketingu, obchodu, financií, nákupu či s The Coca-Cola Company
• So svojimi výsledkami a úspechmi sa budeš môcť pochváliť formou prezentácií
• Pracujú u nás aj zahraniční kolegovia, preto budeš niektoré prezentácie pripravovať v anglickom jazyku
• Trh je živé prostredie a my chceme byť lídrom, preto je potrebné byť pripravený na časté zmeny a riešenie štandardných i neštandardných situácií
• Na realizáciu budeš mať k dispozícií aj finančný rozpočet, ktorý budeš samostatne riadiť.
• Pravidelne navštevovať trh a monitorovať aktivity konkurencie.

Benefity: Mobil, PC, firemný automobil

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Spoznanie a porozumenie procesom v dynamickom korporátnom prostredí
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: mesačný prídel produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; Kafetéria poukážky; doplnkové dôchodkové sporenie; ďalší sociálny program; príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti alebo vzdelanie z oblasti marketingu alebo obchodu min. 2 roky.
• Schopnosť a chuť proaktívne sa učiť
• Samostatnosť pri vedení zverených projektov a cit pre detail
• Tímového hráča a výborného prezentátora s adekvátnymi komunikačnými a organizačnými schopnosťami
• Kolegu, ktorý chápe, že tržné aj korporátne prostredie prináša časté zmeny, vie to akceptovať a rýchlo sa adaptovať
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Znalosť MS office
• Aktívneho šoféra s chuťou cestovať (min. 2x mesačne centrála v Prahe + pravidelné návštevy trhu v rámci Slovenska)

Spoločnosť s vedúcim postavením v oblasti výroby a predaja nealkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3050990  Dátum zverejnenia: 18.9.2017