Logo COBA Automotive, s.r.o.

Systémový inžinier kvality - ponuka vhodná aj pre absolventa

COBA Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Terchová
Termín nástupu
asap
Od 1 265 EUR/mesiacMesačná hrubá základná mzda 1 100,- Euro + mesačná pohyblivá zložka 1. mesiac – max. 15%, 2. mesiac – max. 20%, 3. mesiac – max. 25% Mesačná pohyblivá zložka po skúšobnej dobe: max. 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstupná kontrola:
- riadenie a aktualizácia registra vstupných materiálov používaných vo výrobe
(evidovanie používaných materiálov, komunikácia s dodávateľmi)
- schvaľovanie vykonanej vstupnej kontroly
- riadenie výkresovej dokumentácie pre vstupný materiál

Riadenie špecifických požiadaviek zákazníka:
- riadenie registra špecifických požiadaviek zákazníkov (práca so zákazníckymi portálmi)
- organizovanie testovaní materiálov v externých laboratóriách
- správa internej materiálovej databázy a International Material Data System
- vytváranie materiálových listov pre potreby dokumentácie oddelenia kvality

Oblasť materiálových špecifikácií:
- účasť na poradách o možnosti vyrobiteľnosti produktov
- kontrola zákazníckych výkresov

Audity:
- vykonávanie interných auditov
- spoluúčasť na auditoch

Pracovná zmluva: Pracovná zmluva na dobu určitú a následné zastupovanie
počas PN, materskej a rodičovskej dovolenky v predpokladanom rozsahu 3 roky

Pracovný čas: 8 hodín denne s možnosťou flexibility príchodu a odchodu po dohode s nadriadeným

- zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- interné zaškolenie a kurz angličtiny v pracovnom čase
- príspevok na dochádzanie
- zaujímavý systém sociálnych výhod:
ročná odmena do výšky 13.platu, príspevok do III. piliera, masáže v pracovnej dobe, kvartálny dochádzkový bonus a podobne

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požadované kritériá, zašlite nám e-mailom Váš životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania. Nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- angličtina na komunikačnej úrovni je podmienkou

- požadovaná je znalosť čítania výkresovej dokumentácie

- vítaná je znalosť ISO 9001/IATF 16494

COBA Automotive, so sídlom v Terchovej, je výrobca špecializujúci sa na výrobu produktov z termoplastov v rámci spoločností COBA International Group, ktoré sa nachádzajú v Európe, Južnej Afrike a Ázii.
Zistite o nás viac na www.coba.com a www.cobaeurope.com/sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie COBA Automotive
Tel.: +421415071126
E-mail: poslať životopis
ID: 4795638  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 265 EUR/mesiac