Purchasing / Nákup

COBA Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Terchová
Termín nástupu
asap
Od 1 200 EUR/mesiacMesačná hrubá základná mzda od 1050,- Euro v závislosti od skúseností kandidáta + mesačná pohyblivá zložka počas skúšobnej doby: 1.mesiac–15%, 2.mesiac–20%, 3.mesiac–25%. Mesačná pohyblivá zložka po skúšobnej dobe: 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakupovanie:
- kontrola, evidencia a inventúra materiálu a skladových zásob
- sledovanie obrátkovosti materiálu na sklade
- prijatie a posúdenie požiadaviek na obstarávanie služieb a materiálu
- vytváranie, potvrdzovanie a zasielanie objednávok v zmysle schválených cenových ponúk
- komunikácia s dodávateľmi
- riešenie reklamácií v koordinácií s oddelením kvality
- vytváranie SMR (Supplier Material Return)
- podieľanie sa na nových projektoch v spolupráci s inými oddeleniami
- navstupovanie nových položiek do systému IFS
- mesačné hodnotenie dodávateľov
- mesačné spracovanie KPI (Key Performance Indicators)
- podieľanie sa na riadení Zoznamu schválených dodávateľov
- príprava podkladov pre spracovanie recyklačného fondu na štvrťročnej báze

Administratíva:
- príprava zmlúv
- evidencia, kontrola a potvrdenie došlých dokladov
- uzatvorenie objednávok na základe došlých dokladov
- evidencia dodacích listov v zmysle vystavených objednávok

Pracovná zmluva: Pracovná zmluva na dobu určitú a následné zastupovanie
počas PN, materskej a rodičovskej dovolenky v predpokladanom rozsahu 3 roky

Pracovný čas: 8 hodín denne s možnosťou flexibility príchodu a odchodu po dohode s nadriadeným

- zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- interné zaškolenie a kurz angličtiny v pracovnom čase
- príspevok na dochádzanie
- zaujímavý systém sociálnych výhod:
ročná odmena do výšky 13.platu, príspevok do III. piliera, masáže v pracovnej dobe, kvartálny dochádzkový bonus a podobne

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požadované kritériá, zašlite nám e-mailom Váš životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania. Nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni je podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, schopnosť zvládať stresové situácie
- skúsenosti s prácou so zákazníkmi/dodávateľmi je vítaná

COBA Automotive, so sídlom v Terchovej, je výrobca špecializujúci sa na výrobu produktov z termoplastov v rámci spoločností COBA International Group, ktoré sa nachádzajú v Európe, Južnej Afrike a Ázii.
Zistite o nás viac na www.coba.com a www.cobaeurope.com/sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4781292  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac