Skladník - CT Park

COBA Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď
6,1 - 6,89 EUR/hod.V skúšobnej dobe: základná mzda 5,30 € / hodina + mesačné prémie do výšky 1.mesiac – 15%, 2.mesiac – 20%, 3.mesiac – 25% Po skúšobnej dobe: základná mzda 5,30 € / hodina + mesačné prémie do výšky 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaskladňovanie hotovej výroby do skladu
- príprava tovaru na vývoz pre jednotlivých zákazníkov podľa ich príchodu
- správne používanie skenovacej jednotky
- vykonávanie kontroly jednotlivých lokácií
- obsluha vysokozdvižného vozíka
- nakladanie a vykladanie tovaru a materiálu pre dopravné spoločnosti a zákazníkov
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- zastupovanie kolegov v sklade
- spolupráca s administrátorom zákazníckeho servisu

Striedanie ranných /06:00-14:00/ a poobedných /14:00-22:00/ zmien.
Pracovné zmeny v trvaní 7,5 hodiny + prestávka 0,5 hodiny.
Zmeny sú plánované len v týždni /pondelok – piatok/.
Práca počas víkendov je len v prípade nadčasu.

Práca na dobu určitú do 31.12.2023 s možnosťou predĺženia so záujmom o dlhodobú spoluprácu.

- zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- interné zaškolenie, vrátane obsluhy vysokozdvižného vozíka
- poobedný príplatok 0,40 €/ hodina
- príspevok na dopravu z miesta bydliska
- kvartálny dochádzkový bonus 120 €
- zaujímavý systém sociálnych výhod (ročná odmena vo výške 13. platu, príspevok do III. piliera a pod.).

Ak máte záujem o zverejnenú pracovnú pozíciu, zašlite nám prosím svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, samostatnosť, kolegialita, iniciatíva, flexibilita

COBA Automotive, so sídlom v Terchovej, je výrobca špecializujúci sa na výrobu produktov z termoplastov v rámci spoločností COBA International Group, ktoré sa nachádzajú v Európe, Južnej Afrike a Ázii.
Zistite o nás viac na www.coba.com a www.cobaeurope.com/sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4548661  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.