Vedúci údržby

COBA Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Terchová-Vyšné Kamence
Termín nástupu
ihneď
8,28 - 9,36 EUR/hod.V skúšobnej dobe: základná mzda 7,20 €/hodina + mesačné prémie do výšky 1.mesiac - 15%, 2.mesiac -20%, 3.mesiac – 25% Po skúšobnej dobe: základná mzda 7,20 €/hodina + mesačné prémie do výšky 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulej prevádzky, riešenie technických problémov výrobných zariadení, údržby a modernizácie výrobných zariadení, konkrétne:
- identifikácia existujúcich nedostatkov vo výrobných procesoch, určovanie ich príčin a
následné hľadanie riešení na ich odstránenie s cieľom znižovať výrobné náklady
- sledovanie procesov po implementácii nápravných činností a hľadanie ďalších odporúčaní pre zlepšenia
- monitorovanie prevádzkových a technických informácii potrebných pre proces zlepšovania
- programovanie PLC a komunikácia s externými spoločnosťami zabezpečujúcimi podporu výrobných zariadení
- pomoc pri nastavovaní a údržbe vybraných výrobných zariadení
(robotické ramená, laser printer, sekacie zariadenia, gravimetrické blendre a odťahové pásy)
- štandardizácia a automatizácia výrobných strojov/zariadení a výrobných procesov
Zastupovanie manažéra údržby:
- riadenie zamestnancov na oddelení údržby
- zabezpečovanie a kontrola dodržiavania postupov pri údržbe a prevádzke strojových zariadení
- spolupráca pri obstarávaní a uskladňovaní náhradných dielov a nových technologických zariadení
- spolupráca pri zostavovaní návrhu plánu opráv a investícií
- vedenie predpísanej evidencie a záznamov v systéme MP2

Pracovný čas 8 hodín denne + prestávka 30 minút /06:00 - 14:30/.
Pracuje sa len v týždni /pondelok – piatok/.
Práca počas víkendov je len v prípade nadčasu.

Pracovná zmluva na dobu určitú do 31.12.2023 so záujmom o dlhodobú spoluprácu.

- zaškolenie na špecifiká výrobného procesu a využívané výrobné zariadenia
- pravidelné odborné vzdelávanie
- práca v čistom prostredí s moderným vybavením
- príspevok na dochádzanie z miesta bydliska
- kvartálny dochádzkový bonus 120 €
- zaujímavý systém sociálnych výhod:
(ročná odmena do výšky 13. platu, mesačný príspevok 3% z hrubej mzdy do III. piliera a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika / mechatronika / strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť práce v MS Office na úrovni pokročilý
- prehľad v oblasti elektrotechnických a mechanických častí strojov
- znalosť čítania elektrotechnickej a mechanickej dokumentácie
- platná vyhláška §21 je podmienkou, vyhlášky §22 / §23 sú výhodou
- znalosti PLC, Hydrauliky, Pneumatiky, Senzoriky sú výhodou
- skúsenosti s vedením ľudí sú výhodou
- kandidáti so skúsenosťou s procesmi v technickej oblasti budú uprednostňovaní

COBA Automotive, so sídlom v Terchovej, je výrobca špecializujúci sa na výrobu produktov z termoplastov v rámci spoločností COBA International Group, ktoré sa nachádzajú v Európe, Južnej Afrike a Ázii.
Zistite o nás viac na www.coba.com a www.cobaeurope.com/sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4468635  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8,28 EUR/hod.