Operátor vo výrobe

COBA Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Terchová-Vyšné Kamence
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 - 5,59 EUR/hod.V skúšobnej dobe: 4,30€/hodina + mesačné prémie do výšky 1.mesiac–15%, 2.mesiac–20%, 3. mesiac–25% Po skúšobnej dobe: 4,30€/hodina + mesačné prémie do výšky 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha extrúznej linky
- kontrola správnosti použitého materiálu
- balenie produktov podľa výrobnej karty
- kontrola produktov podľa výrobných inštrukcií
- vypisovanie záznamov vyžadovaných systémom manažérstva kvality
- chystanie nástrojov na nasledujúcu výrobu v zmysle plánu výroby

Nerovnomerné rozvrhnutie, t.j. striedanie po dňoch rannej /06:00-18:00/, nočnej /18:00-06:00/ a voľnej zmeny.
Pracovné zmeny v trvaní 11,25 hodín + prestávky 0,5 a 0,25 hodiny.
Zmeny sú plánované len v týždni /pondelok – piatok/.
Práca počas víkendov je len v prípade nadčasu.

Práca na dobu určitú do 30.06.2023 s možnosťou predĺženia so záujmom o dlhodobú spoluprácu.

- nočný príplatok 1,43 €/ hodina už od 18:00
- zabezpečená autobusová doprava smer z Terchovej aj smer zo Žiliny
- kvartálny dochádzkový bonus 120 €
- zaujímavý systém sociálnych výhod (ročná odmena vo výške 13. platu, príspevok do III. piliera a pod.).
- interné zaškolenie

Ak máte záujem o zverejnenú pracovnú pozíciu, zašlite nám prosím svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, kolegialita, iniciatíva

COBA Automotive, so sídlom v Terchovej, je výrobca špecializujúci sa na výrobu produktov z termoplastov v rámci spoločností COBA International Group, ktoré sa nachádzajú v Európe, Južnej Afrike a Ázii.
Zistite o nás viac na www.coba.com a www.cobaeurope.com/sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4373366  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.