Pridaj sa k nášmu tímu ako personálno-mzdový účtovník

COAVIS SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 3, Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké hlavné úlohy čakajú nového člena tímu:

  • Vybavovanie administratívy spojenej s prijímaním zamestnancov do pracovného pomeru
  • Spracovanie dochádzky a miezd zamestnancov
  • Vybavovanie pracovnoprávnych záležitostí spojených s pracovným pomerom
  • Práca s internými systémami, databázami, vytváranie a udržiavanie reportov, procesov a pracovných postupov, nahrávanie údajov do systému
  • Poskytovanie informácií a riešenie ad-hoc situácií, byť podporou pre vedúceho HR
  • Spolupráca pri plánovaní a organizovaní školení pre zamestnancov, vrátane vstupných školení
  • Spolupráca pri koordinácii a sledovania školiacich aktivít
  • Zabezpečovanie a zodpovednosť za ochranu osobných údajov zamestnancov v súlade s GDPR
  • Spolupráca pri komplexnom zastrešovaní náborového procesu, spolupráca s personálnymi agentúrami na účely náboru, vrátane procesu onboardingu

  • Príspevok na rekreáciu pre aktívny oddych a zlepšenie zdravia
  • Pružný pracovný čas pre prispôsobenie harmonogramu
  • Školenia a vzdelávanie pre investíciu do tvojho rozvoja
  • Príjemné pracovné prostredie pre pohodu na pracovisku
  • Perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania
  • Referral program pre odmenu za odporúčanie kolegu
  • Príspevok pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
  • Stravné alebo finančný príspevok na stravovanie
  • Priateľský a otvorený kolektív
  • Získanie skúseností a zlepšenie zručností v oblasti HR a Payroll
  • Ďalšie benefity budeme prezentovať pri osobnom pohovore

V prípade Vášho záujmu zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenú adresu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SYSTEM-IS AMS - Základy
Personalistika - Mierne pokročilý
KROS Olymp - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Žiadame (Hard skills): skúsenosti v HR, znalosť spracovania miezd a  znalosť mzdových zákonov

- Hľadáme (Soft skills): proaktívny a spoľahlivý tímový hráč

- Očakávame: zmysel pre detail, logické myslenie, schopnosť zvládať záťažové situácie

- Taktiež: ochota vzdelávať sa

Týkajúc sa Teba: máš skúsenosti v HR, personalistike/mzdy, chceš sa vzdelávať a táto oblasť Ťa baví?

COAVIS SLOVAKIA s. r. o. ako pobočka popredného svetového dodávateľa pre automobilový priemysel sa zaoberá montážou palivových čerpadiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beata Luptak
E-mail: poslať životopis
ID: 4756309  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac