Inžinier kvality pre SMK

Coavis Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 3, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktualizácia a zlepšovanie SMK v súlade s normou IATF 16949 a platnou podnikovou stratégiou, politikou a cieľmi
- plánovanie kvality v súlade s podmienkami zavedených noriem kvality a požiadavkami zákazníkov
- komunikácia s tretími stranami v oblasti SMK
- príprava podkladov pre správy vedeniu a zákazníkom
- reporting za oddelenie kvality
- vykonávanie interných školení a vzdelávania v oblasti SMK
- riadenie a realizácia činností súvisiacich so systémom auditov (systémové, procesné, produktové, rekvalifikačné, 5S, D/TLD) v spoločnosti

V prípade Vášho záujmu zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosti požiadaviek IATF 16949 a ISO 14001
- znalosti špecifických požiadaviek zákazníkov GM a VW
- znalosti z oblasti nástrojov manažmentu kvality ako APQP, PPAP, SPC, MSA, PFMEA, Control plan, metrológia
- znalosti v oblasti auditov ISO 19001, VDA 6.3, IATF 16949, OHSAS 18001, ISO 14001, D/TLD
- všeobecné znalosti podnikových procesov
- dobré znalosti z oblasti riadenia podnikovej dokumentácie a výrobno-technickej dokumentácie,
- MS Office na pokročilej úrovni

Coavis Slovakia s. r. o. ako pobočka popredného svetového dodávateľa pre automobilový priemysel sa zaoberá montážou palivových čerpadiel pre zákazníkov GM a VW.
Pre náš závod v Hlohovci hľadáme momentálne šikovných a dynamických ľudí s chuťou naštartovať alebo ďalej budovať svoju kariéru v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 3
920 01 Hlohovec
ID: 3335326   Dátum zverejnenia: 14.3.2018