Naštartuj svoju kariéru kvalitára v automotive!

COAVIS SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 3, okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme kvality ponúkame možnosť šikovnému, dynamickému študentovi VŠ pracovať na diplomovej práci a zároveň nadobudnúť praktické skúsenosti v oblasti kvality formou brigády!
Po úspešnom ukončení štúdia ponúkame možnosť trvalého pracovného pomeru.

V prípade Vášho záujmu zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú adresu (v žiadosti uveďte, prosím, aj tému diplomovej práce).
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s pozvaním na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality, manažment výroby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- proaktívny prístup
- dobrá znalosť práce s MS Office (Excel - podmienka)
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

COAVIS SLOVAKIA s. r. o. ako pobočka popredného svetového dodávateľa pre automobilový priemysel sa zaoberá montážou palivových čerpadiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2739201  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou