Finančný účtovník

COAVIS SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 3, Hlohovec
Termín nástupu
1.11.2023
1 300 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účtovanie faktúr
- Účtovanie bankových výpisov
- Spracovanie interných dokladov
- Spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkach
- Spracovanie INTRASTATU
- Podpora pri spracovaní DPH
- Spolupráca pri vypracovaní mesačných a ročných reportov

- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- príspevok na rekreáciu
- flexibilná pracovná doba
- príjemné pracovné prostredie
- ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

V prípade Vášho záujmu zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú adresu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou COAVIS SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Priemyselná 3, 920 01 Hlohovec, IČO 46 992 766, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 36984/T (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise a motivačnom liste.
Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe čl. 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len ako „Nariadenie GDPR“) povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:
a) osobné údaje v postavení prevádzkovateľa spracúva spoločnosť COAVIS SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Priemyselná 3, 920 01 Hlohovec, IČO 46 992 766, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 36984/T, kontakt: [email protected]; tel: 033/7970821
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR,
c) osobné údaje budú alebo môžu byť poskytnuté sprostredkovateľom, poskytujúcim spoločnosti služby v oblasti mzdovej a personálnej agendy, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany, spracovania účtovných dokladov, lekárskych prehliadok zamestnancov,
d) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania; ich uchovávanie aj po skončení výberového konania je podmienené udelením Vášho súhlasu; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
e) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
f) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
g) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti podvojného účtovníctva výhodou
- znalosť ERP Helios výhodou
- znalosť zákona 431/2002 Z.z. o účtovníctve a postupov účtovania
- znalosť zákona 222/2004 Z.z. o DPH
- znalosť ostatných zákonov (o cestovnych náhradách, o dani z príjmov a pod.)
- znalosť mzdového účtovníctva a spracovanie miezd výhodou
- ochota vzdelávať sa
- zmysel pre detail
- samostatnosť, proaktívny prístup k práci
- logické myslenie
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- tímový hráč

COAVIS SLOVAKIA s. r. o. ako pobočka popredného svetového dodávateľa pre automobilový priemysel sa zaoberá montážou palivových čerpadiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1969361  Dátum zverejnenia: 28.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac