Asistentka predaja kozmetiky Manufaktura v Bratislave - HPP na skrátený úväzok alebo dlhodobú brigádu

ČNP SR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
713 - 788 EUR/mesiacod 713 eur/mesiac plus osobné hodnotenie a podiel na tržbe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo a starostlivosť o zákazníkov. Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi. Aranžovanie tovaru, udržiavanie predajne podľa štandardov spoločnosti. Práca s pokladňou.

Ponúkame Vám:
  • motivujúce hodnotenie
  • zázemie a podporu stabilnej spoločnosti
  • kompletné zaškolenie, príjemný a priateľský kolektív
  • zamestnanecké benefity
  • vzorky kozmetických produktov
  • rozpis smien na mesiac dopredu
  • atraktívnu prácu v príjemnom originálnom prostredí

Svoj životopis v slovenskom jazyku zasielajte na adresu [email protected] predmet správy "BRATISLAVA". Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
Príjemné profesionálne vystupovanie
dobré komunikačné schopnosti
aktívny prístup k zákazníkovi
tímovú spoluprácu
schopnosť samostatného uvažovania.

Spoločnosť ČNP SR s.r.o. je prevádzkovateľom siete obchodov značky MANUFAKTURA. Manufaktura je 100% česká značka inšpirovaná históriou a tradíciou od r. 1991 pre domáce kúpele s vysokým podielom prírodných ingrediencií, moderným jemným zložením v poctivej kvalite a bez testov na zvieratách. Kozmetiku Manufaktura vyvíjame, vyrábame a predávame v sieti 50 značkových predajní a na e-shope v Čechách a na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Galušková
E-mail: poslať životopis
ID: 3495956  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 713 EUR/mesiac