Reagujte bez životopisu

Operátor cnc 3 osého obrábacieho centra.

CNC Profihala, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacHotovostné odmeny podla individuálneho výkonu .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha 3 osej CNC frézy , programovanie stroja, obrábanie rôznych súčiastok podľa výkresovej dokumentácie.

Veľmi slušný a stabilný finančný prijem ,čisté klimatizovanené prostredie, výborný a priateľský kolektív pripravený začiatočníkom pomáhať v zapracovaní sa do procesu. Odmeny podla dosiahnutého výkonu.

Skusenému človeku ponúkame časom vykonnostný rast na obsluhe 4 a neskôr 5 ôsého obrábacieho centra s finančným vyžším ohodnotením. Mladému ambicióznemu a pracovitému človeku ponúkame možnosť stať sa časom naozaj odborníkom v tejto profesii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojarenstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Programovanie v jazyku Heidenhain - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideál je prijať hotového človeka z viacročnou praxou ,skúseného samostatného ,obrábača kovov na CNC stroji. Sme ochotný ale aj prijať mladého ambiciózneho človeka bez skúseností ale s chuťou robiť na takomto type stroja,rýchlo sa učiaceho s chuťou pracovať a slušne si zarobiť , vyštudovaného strednú odbornú školu strojárenstvo zamerania.

Strojársky priemysel
Trieskové obrábanie kovov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4469312  Dátum zverejnenia: 20.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac