Zvarač

CNC Profihala, s. r. o.

Miesto práce
Pri Klanečnici, Nové Mesto nad Váhom-Mnešice
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiacPodľa rychlosti a kvality prace ďaĺšie odmeny a prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie konštrukčných celkov Co2
Prevažne zostavy z joklovych profilov a výpadkov zo železa. Požadujeme čisté zvaranie zvarov od 2 do 20mm,bez zápalov ,s plynulým napojenim zvarov ,veľmi estetickú prácu pri zváraní, výbornú orientáciu v technickej dokumentacii.

Práca na jednu smenu s možnosťou prace nadčas, výborné vybavené pracovisko zo stálou teplotou okolia, vynikajúci plat. Dobrý kolektiv .

Kto ste sa hlásili v septembri a máte ešte zaujem môžete sa znovu prihlásiť. Prosím volajte na bližsie informácie. Práca pomerne náročná na kvalitu ale vyborné platená a na dlhú dobu.Pôvodný zvárač nastupuje na zaslúžilý dôchodok.
Prosím nehláste sa ak nemáte dlhoročné skúsenosti so zvaraním konštrukcii, rovnaním kusov po zvaraní ,prácou s mostovym žeriavom na polohovanie kusov, Výrobky sú určené na západný trh a zvary musia byť veĺmi estetické. Zbytočne stratíte čas .Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Zvarač

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Zvarania - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Zváranie malých aj veĺkých zvarov ,na joklových konšrukciách,čisté a estetické zváranie bez zápalov lunkrov,krásne ťahanie dlhšich zvarov do 1000mm.Zvaranie menšich aj väčších konstrukcii do 2000kg s možnostou polohovania žeriavom, skúsenosti z rovnaním konštrukcií po zvaraní.Samostatné skladanie konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie.

Strojársky priemysel
Trieskové obrábanie kovov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4015501  Dátum zverejnenia: 2.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac