Junior Developer v CN - platený Trainee program

CN Group CZ s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 1, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.1.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Zaujíma ťa oblasť IT a chceš sa naučiť programovať?

2x áno? V tom prípade pre teba máme skvelú a jedinečnú príležitosť si to vyskúšať a odštartovať svoju kariéru v IT! Blíži sa zimná CN University.
Program bude zameraný na vývoj v Jave a JavaScript-e - frontend technológie ako je Angular 4, React.JS, React Native - vyber si to, čo ti je bližšie.

Posledná vlna CN University, ktorá prebehla v lete tohoto roku, bola vynikajúca! Získali sme na nej 5 šikovných mladých ľudí, ktorí všetci pracujú v CN-ku do dnešného dňa. :-)

Sme IT firma a hľadáme talentovaných a motivovaných ľudí, ktorí majú chuť a nadšenie a odvahu chytiť svoju príležitosť za uši. Nemáš žiadne alebo len malé praktické skúsenosti s vývojom alebo testovaním softwéra ? Nevadí, u nás ajtak dostaneš šancu ukázať čo v Tebe je.

CN University je nami vyvinutý tzv. On-the-job trainee program, ktorý je koncipovaný formou platenej brigády a spolupráce na dohodu o pracovnej činnosti. Behom približne 6 mesiacov prejdeš 3 fázami, na konci ktorých, ak budeme obojstranne spokojní, dostaneš pracovnú ponuku na spoluprácu s našou spoločnosťou na pozícii Junior Developer.

Čo očakávame od Teba?

* veľkú motiváciu na sebe zapracovať a rozvíjať sa v oblasti vývoja a
testovania softwéru
* schopnosť sa veľmi rýchlo učiť nové veci - máme úžasných mentorov - seniorných vývojárov, ktorí sa ti budú venovať, ale bez ochoty sa neustále učiť niečo nové to nepôjde
* nadšenie pre nové technológie a nadšenie pre svet IT
* základné znalosti o vývoji alebo testovaní softwéru sú určite veľkou
* výhodou, ale v žiadnom prípade nie sú podmienkou
* rozhodne sa neozaobídeš bez analytického myslenia, sedliackeho rozumu a dobrej nálady 
* nesmieš sa báť hovoriť po anglicky - jasné, všetci robíme chyby, ale dôležité je, že budeš hovoriť – vedieť napísať email u nás nestačí
*zmysel pre humor - bez toho to u nás určite nepôjde, nie sme žiadni suchári, radi sa bavíme a vymýšľame si množstvo akcií
*môžeš pre nás pracovať na dohodu o brigádnickej práci študenta, alebo na polovičný úväzok (50 a viac %)

Čo ťa u nás čaká?

*množstvo nových skúseností, zážitkov a kopec zábavy
*dostaneš možnosť pracovať na reálnych projektoch v medzinárodnej IT spoločnosti
*budeš pracovať s najnovšími technológiami a ako my hovoríme s našimi IT Pros :)
*vylepšíš si znalosti angličtiny prípadne i nemčiny alebo švédštiny
*fajn kolektív a neformálna firemná kultúra

Čo musíš urobiť aby si sa do programu dostal?

Je to easy. Pošli nám motivačný list, prečo práve Teba máme vybrať do programu a ideálne pripoj ukážku svojho kódu (pokial si nikdy nekódil, stačí motivačný list 
Kapacita je obmedzená, takže ak tu naozaj chceš byť, daj si na motivačnom liste záležať 
Ak už máš skúsenosť, alebo si našiel svoju vášeň v nejakej konkrétnej technológii, určite to uveď v motivačnom liste.

Stretneme sa v Januári (presný dátum bude upresnený v pozvánke, ktorú Vám zašleme emailom) v Bratislave na úvodnom stretnutí kde sa dozvieš všetky podstatné informácie.

Všetko potrebné o našej spoločnosti sa dozvieš na stránke www.cngroup.dk.
Ak chceš nazrieť bližšie, ako to u nás chodí, pozri sa na náš FB profil, LinkedIN profil, prípadne na Twitter.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Founded in Prague in 1994, now with more than 200 employees in the Czech Republic, and currently building new branch in Bratislava. CN Group is a leader in near-shore outsourced software development which is our main business activity for clients in Scandinavia, Germany, the UK and other European countries. Apart the software development, we also offer IT Management Consulting services and QA/Testing services. Our employees are highly qualified with high level of education. Our key values are openness, flexibility and focus on success. For more information, visit our website www.cngroup.dk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CN Group CZ s.r.o., organizačná zložka SK
Námestie SNP 1
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Klára Kavická
E-mail: poslať životopis
ID: 2476549   Dátum zverejnenia: 10.11.2017