Poradíme Vám?

Hardware/Firmware engineer |Firemná dielňa aj na osobné účely

CN Group CZ a.s., organizačná zložka SK

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 300 EUR/mesiac-uvedená mzda je nástupná, po splnení dohodnutých cieľov Vám zvýšime plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme skúseného HW/FW kolegu, ktorý bude navrhovať elektroniku do embedded zariadení v rámci rôznych zahraničných projektov. U nás získate výhodu produktovej firmy (stálych kolegov, šéfa aj svoj stôl...) s meniacimi sa projektmi od našich stálych aj nových zahraničných zákazníkov.

Informácie o aktuálnom projekte:

Aktuálne hľadáme kolegu, ktorý bude dizajnovať elektroniku do embedded zariadení používaných v stavebníctve. Budete sa podieľať na inovatívnom produkte, ktorý uľahčuje prácu na mnohých stavbách vo svete.

Klient je výrobca produktov používaných najmä v stavebnom priemysle. Vytvára špičkové výrobky a systémy pre meranie, vŕtanie, sekanie a iné stavebné operácie.

Technológie na projekte: Altium Designer

Veľkosť tímu: 3 kolegovia

Čo budete na danom projekte vyvíjať?

Špičkové profesionálne zariadenia používané na staveniskách, ako aj spotrebný tovar s analógovou/digitálnou elektronikou.

Čo bude Vašou úlohou?
•Navrhovanie schém a DPS
•Pripravovanie konceptov a prototypov
•Overovanie funkčnosti obvodov a zapájania
•Testovanie
•Práca s meracou technikou vo firemnej dielni
•Komunikácia so zákazníkom a aj s projektovými manažérmi
•Práca s dokumentáciou

S ktorými oblasťami elektroniky budete pracovať?
•Návrh DPS v Altium Designer
•Návrh mixed signal zariadení s nízkou spotrebou
•Skúsenosti so spínacími meničmi, ovládačmi malých motorov, nabíjacími obvodmi vítané
•Vývoj firmvéru v C/C++ pre mikrokontroléry ARM

Čo je na projekte potrebné?
•Aspoň 5 rokov skúseností na podobnej pozícii – návrh el. obvodov, DPS a skúsenosť s programovaním mikrokontrolérov
•Znalosť jazykov C/C++
•Elektrotechnické minimum §21
•Angličtina – musíte sa vedieť dohovoriť s klientami zo zahraničia (technická angličtina)

Čo v CN Group získate?
•Možnosť využívať firemnú dielňu a náradie aj na osobné projekty
•Možnosť práce z domu – 2 až 3-krát do týždňa (počas pandémie aj častejšie)
•Možnosť jazykového vzdelávania - online angličtina a nemčina
•Externé školenie - radi podporíme Váš rozvoj certifikáciami, školeniami a účasťou na konferenciách
•Interné školenia - naši kolegovia sa o svoje vedomosti radi delia na pravidelných stretnutiach a seminároch

- Flexibilný pracovný čas - ak nie ste ranné vtáča alebo naopak potrebujete odísť z práce skôr.
- 5 týždňov dovolenky pre všetkých zamestnancov.
- Ak sa potrebujete odreagovať, môžete si zahrať PlayStation alebo relaxovať v našom Social roomu.
- Môžete si užiť spoločné akcie, ktoré už majú tradíciu (Outdoor, Vianočný večierok, lyžovačka atď.)
-Program pre duševné zdravie Soulmio (prevencia duševného zdravia, živé prenosy alebo videá so psychológmi, články o duševnej pohode, osobné stretnutia so psychológom atď.)
- Pekný office v centre Bratislavy so super dopravnou dostupnosťou a so skvelou kávou

Sme radi, že Vás pri hľadaní práce zaujala naša ponuka. Pošlite nám Váš životopis na: [email protected] Radi sa s Vami porozprávame a predstavíme Vám našu spoločnosť a projekty.

Tu si môžte pozrieť ako vyzerá u nás výberový proces (krátke video):

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Altium Designer - Pokročilý
C - Mierne pokročilý
C++ - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

5

Sme software house, ktorý sa primárne venuje vývoju softwaru na mieru pre našich zahraničných zákazníkov (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Švédsko, UK atď.), avšak vývoj zvládame z Prahy, Zlína, Bratislavy a Bukurešti. Našimi hlavnými vývojovými platformami sú Node.js, React, Angular, Vue.js, Java, .NET, Drupal, C++. Zameriavame sa aj na mobilný vývoj.

Prečo pre nás pracovať?

• Väčšina našich projektov je medzinárodných - pre krajiny západnej a severnej Európy
• Využívame agilné metodiky vývoja – SCRUM, Kanban
• Naši zákazníci sú zo všetkých možných oblastí businessu – médiá, logistika, bezpečnosť, medicína, telekomunikácie atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Belišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4209120  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac