Reagujte bez životopisu

Teste Engineer | Platobné riešenia

Ciklum Western Europe

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ku nám do tímu hľadáme QA špecialistu na projekt, ktorý sa zaoberá - vytváraním flexibilných platobných riešení. Hlavný produkt ponúka zjednotenie platobných metód pod jednu integráciu, plne customizovateľnou pre potreby obchodov. Ďalšia aplikácia je pre podporu integrácie nových partnerov a kompletný backoffice. Správa faktúr a platieb pre užívateľov.

Produkty založené na moderných technológiách a cloudových riešeniach.
Technológia: .NET, Elm, Azure, Kubernetes.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

- Manuálne a automatizované testovanie
- Ide o komplexný systém správy uchádzačov o úver, partnerov a dokumentov potrebných k vybavenie úveru. Použitá je mikroservice architektúra v .NET core a Angular (javascript) pre internú webovú aplikáciu, všetko hosťované v Azure cloude

- Zloženie tímu: PO + 6 dev + 1 tester
- Denná komunikácia s klientom vo Švédsku
- Úzka spolupráca s klientom týkajúce sa projektu - (14 denné šprinty, dopoludňajšie standup + ďalšie ceremónie)

Vítané skúsenosti:

- veľmi dobrú skúsenosť s testovaním softvéru najlepšie z oblasti bankových systémov
- aspoň čiastočnú znalosť Javascriptu
- skúsenosť s API testovaním => Postman
- dobrú znalosť angličtiny
- výhodou je: znalosť SQL, Azure DevOps, UI automation

Čo Ti môžeme ponúknuť?

- Umožníme Tí rotáciu medzi našimi projektmi a technológiami
- Naši zákazníci sú zahraničné spoločnosti z rôznych oblastí businessu - media, logistika, bezpečnosť, medical, ...
- Externé školenia - budget na certifikácie, školenia a účasť na konferenciách máme vysoký
- Interné školenia - naši vývojári sa o svoje vedomosti radi delia na pravidelných stretnutiach a seminároch.
- CN knižnicu, Egghead, Safari books online
- Jazykové kurzy - dochádza k nám lektori, ktorí zdokonaľujú našu angličtinu a nemčinu.
- Môžeš si užiť spoločné akcie, ktoré už majú tradíciu (Outdoor, Vianočný večierok, lyžovačka atď.)
- A mnoho ďalších benefitov, ktoré sa nám sem už nevošli

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Ciklum Western Europe (predtým známa ako CN Group CZ) je lídrom v oblasti nearshore agilného vývoja softvéru a poskytuje svoje služby v kľúčových odvetviach, ako sú financie, doprava, logistika, publishing, telekomunikácie, e-commerce, embedded, zdravotníctvo a QA/testovanie.

Naša silná kultúra a hlboké odborné znalosti sú podporené globálnymi príležitosťami a neuveriteľným tímom takmer 4000 talentovaných odborníkov po celom svete, renomovanými investormi a solídnym portfoliom klientov.
Špecializujeme sa na produktové inžinierstvo a digitálne služby využívajúce najnovšie technológie pre spoločnosti v rebríčku Fortune 500 aj pre rýchlo rastúce organizácie.

Pokiaľ hľadáte zaujímavú pracovnú príležitosť v spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií, pozrite sa na voľné pozície v spoločnosti Ciklum Western Europe tu: https://jobs.ciklum.com/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4032673  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac