Reagujte bez životopisu

Software tester

CN Group CZ a.s., organizačná zložka SK

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Baví ťa IT, máž už skúsenosť s testovaním softvéru a hľadáš novú výzvu ? Prípadne uvažuješ nad zmenou práce? Pridaj sa do nášho pohodového tímu!

Čo bude tvojou úlohou?

• Manuálne a automatizované testy
• Spolupráca s klientmi a developermi
• Práca v agilnom tíme
• Realizácia testov v rôznych platformách
• Reportovanie bugov

Čo od teba potrebujeme:

• Aby si si vedel s kolegovcami o uplynulom víkende v angličtine
• Znalosť Windows alebo Linux/Unix
• Aby si mal aspoň malú skúsenosť s nejakým programovacím jazykom (eg. C#)
• Flexibilné a analytické myslenie
• Záujem o vzdelávanie sa v nových technológiách
• Skúsenosť s manuálnym testovaním

Čo nie je nevyhnutné, no poteší nás:

• Znalosť nemčiny
• Skúsenosť s automatizovaným testovaním (eg. Selenium, QTP, MS CodedUI)
• Znalosť SQL
• Znalosť XML and SGML

Čo môžeš očakávať?

• Prácu pre medzinárodných klientov na zaujímavých projektoch
• Super kolegov, ktorí ti vždy pomôžu a podporia ťa
• Profesný rast u nás nie je len frázou v inzeráte
• Pravidelné hodnotiace pohovory, spojené s prehodnocovaním platu
• Prácu na dobu neurčitú- nechceme ťa na projekt, chceme stabilného člena teamu
• Kancelárie v centre Bratislavy, kam je odvšadiaľ blízko
• Možnosť cestovať
• Priateľský team, vždy otvorené dvere, žiadne korporátne procesy

Tvoje benefity:

• Flexibilný pracovný čas, home-office
• Referral bonus
• Loyalty bonus
• Platené certifikácie, technické a softskillové workshopy
• In house tréningy (hackathony, coding dojo , hands-on, workshopy, semináre, etc.)
• Možnosť navštevovať zahraničné konferencie
• Jazykové kurzy- angličtina, nemčina
• Super firemné akcie (treba zažiť)
• Najlepšie raňajky v hre

Máš chuť to s nami vyskúšať? Tak mi kľudne napíš, radi sa s tebou stretneme online :)

Ak sa chceš o nás dozvedieť viac klikaj na náš facebook a YT channel:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme software house, ktorý sa primárne venuje vývoju softwéru na mieru pre našich zahraničných zákazníkov (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Švédsko, UK atď.), avšak vývoj zvládame z Prahy, Zlína, Bratislavy a Bukurešti. Našimi hlavnými vývojovými platformami sú Node.js, React, Angular, Vue.js, Java, .NET, Drupal, C++. Zameriavame sa aj na mobilný vývoj.

Prečo pre nás pracovať?

• Väčšina našich projektov je medzinárodných, pre krajiny západnej a severnej Európy
• Využívame agilné metodiky vývoja – SCRUM, Kanban
• Naši zákazníci sú zo všetkých možných oblastí businessu – média, logistika, bezpečnosť, medicína, telekomunikácie atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CN Group CZ s.r.o. organizačná zložka SK
Obchodná 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chlebanová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4032666  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac