Reagujte bez životopisu

Senior C# Developer (Cloud/Azure Solution)

CN Group CZ a.s., organizačná zložka SK

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte s nami na platobnom systéme pre švédskeho online poskytovateľa hypoték!

Technológie: C #, ASP.NET Core, Azure, Docker, Kubernetes

INFORMÁCIE O PROJEKTE:

Kompletný vývoj systému je na strane CN Group, môžeme ovplyvňovať celú architektúru riešenia

- Vývoj nového komponetu pre online riešenie
- Tím o 30 ľuďoch, ktorý je rozdelený na menšie podtímy
- Úzka spolupráca s klientom týkajúce sa projektu - (14 denný šprinty, dopoludňajšie standup + ďalšie ceremónie)
- Zdieľanie skúseností a mentoring juniorných kolegov

Čo je na projekte potrebné?

- Zkušenosti s C # , ASP.Net Core
- Nadácia sa zapojila do agilne riadeného projektu - jedna ve Scrumu
- Angličtinu - musíš sa domluviť s kolegyňami zo zahraničia na dennej báze
- Chuť učiť se nové věci - budete mít od koho
- Ochotu ísť - 3krát až 4krát do roka na cca 4 dni

Čo Ti môžeme ponúknuť?

- Umožníme Ti rotáciu medzi našimi projektmi - aby si nás nemusel / a opúšťať odlišným spôsobom zmeny projektu.
- Naši zákazníci sú zahraničná spoločnosť z rôznych oblastí podnikania - médiá, logistika, bezpečnosť, zdravotníctvo, telekomunikácie atď.
- Flexibilná pracovná doba - ak nie je ranné ptáče alebo naopak je potrebné odísť z práce.
- Možnost práce z domova - ať již na jednorázové události nebo pokud bydlíte daleko na denní dojíždění.
- Možnosť neplatenej dovolenky môžete použiť na cestovanie

- Flexibilný pracovný čas - ak nie ste ranné vtáča alebo naopak potrebujete odísť z práce skôr.
- Možnosť práce z domu - či už na jednorazové udalosti alebo ak bývate ďaleko na denné dochádzanie.
- Po odpracovanom roku získavate nárok na dovolenku navyše.
- Možnosť neplatenej dovolenke môžete využiť napríklad na cestovanie.
- Preferujete MacBook alebo Dell? U nás máte možnosť výberu.
- Ak sa potrebujete odreagovať, môžete si zahrať PlayStation alebo relaxovať v našom Social roomu
- Možnosť jazykového vzdelávania - dochádza k nám lektori, ktorí zdokonaľujú našu angličtinu a nemčinu.
- Externé školenie - radi podporíme Váš rozvoj certifikáciami, školeniami a účasťou na konferenciách.
- Interné školenia - naši vývojári sa o svoje vedomosti radi delia na pravidelných stretnutiach a seminároch.
- Benefitný systém vo forme cafeteria - môžete si vybrať, či body využijete na šport, kultúru, cestovanie, ...
- Príjemné pracovné prostredie v centre Prahy, Zlína alebo Bratislavy.
- Každý týždeň organizujeme spoločné raňajky, kde preberieme novinky u dobrého jedla a kávy.
- Môžete si užiť spoločné akcie, ktoré už majú tradíciu (Outdoor, Vianočný večierok, lyžovačka atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme software house, ktorý sa primárne venuje vývoju softwéru na mieru pre našich zahraničných zákazníkov (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Švédsko, UK atď.), avšak vývoj zvládame z Prahy, Zlína, Bratislavy a Bukurešti. Našimi hlavnými vývojovými platformami sú Node.js, React, Angular, Vue.js, Java, .NET, Drupal, C++. Zameriavame sa aj na mobilný vývoj.

Prečo pre nás pracovať?

• Väčšina našich projektov je medzinárodných, pre krajiny západnej a severnej Európy
• Využívame agilné metodiky vývoja – SCRUM, Kanban
• Naši zákazníci sú zo všetkých možných oblastí businessu – média, logistika, bezpečnosť, medicína, telekomunikácie atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CN Group CZ s.r.o. organizačná zložka SK
Obchodná 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chlebanová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4027713  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac