Machine Learning Engineer pre IoT

CN Group CZ s.r.o. organizačná zložka SK

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekt je zameraný na analýzu a spracovanie dát zhromaždených z IoT zariadení. Hlavnou úlohou produktu je modelovať správanie užívateľov pomocou Machine Learning algoritmov. Cieľom projektu je poskytnúť užívateľovi spätnú väzbu.

Informácie o projekte:

  • Analýza a spracovanie zhromaždených dát z IoT zariadení.
  • Hlavnou úlohou je modelovanie správania užívateľov pomocou Machine Learning agoritmov.
  • Finálnym cieľom je poskytnúť užívateľovi spätnú väzbu.

  • Všeobecné technológie: Python, numpy, pandas, scipy, scikit-learn, keras / Tensorflow, matplotlib.
  • Agilné riadenie, Scrum

  • Na projekte pracujú tri tímy: Data Science, Firmware a App development tím
3 vývojári v Data Science tíme, 1 Scrum Master, Product Owner na strane u klienta

Čo od Vás budeme potrebovať?

  • Profesijné skúsenosti v Data Science / Machine Learning, minimálne 4 roky
  • Zdieľanie skúseností, mentoring juniornější kolegov
  • Byť súčasťou stanovenia stratégie a vízie oddelenia Data Science
  • Schopnosť napísať čistý, výstižný a modulárny kód v Pythone
  • Skúsenosti s balíčkami numpy, pandas, scipy, scikit-learn, keras / Tensorflow a matplotlib
  • Skúsenosť s unit testovaním, Git a make výhodou
  • Chápanie základných pojmov informatiky ako sú napríklad dátové štruktúry a algoritmy
  • Dobrá znalosť základov matematickej analýzy a numerickej matematiky (funkcie, derivácie, optimalizácia, ...)
  • Dobrá znalosť techník spracovania signálu (resampling, filtrovanie, detekcia outlier, normalizácia, štandardizácia, ...)
  • Skúsenosť s regresnými algoritmy, Machine learning, Deep learning a modelovaním
  • Podpora obchodného oddelenia pri tvorbe ponúk. Občasné cestovanie s obchodníkom za našimi klientmi a diskutovanie AI tém.
  • Ochota pracovať v Scrum-e
  • Angličtina - každodenná komunikácia s našimi medzinárodnými klientmi
  • Schopnosť a ochota učiť sa novým veciam, zlepšovať svoje zručnosti
  • Ochota vyscestovat ku klientovi (raz za 3 mesiace)
  • Komunikácia s ML komunitou, účasť na konferenciách výhodou

Čo môžeme ponúknuť?

  • Profesijný a osobný rast
  • Účasť na konferenciách, CN knižnica
  • Firemné školenia, kde zdieľame svoje znalosti (v pracovnej dobe)
  • Nadšení kolegovia, ktorí ťa budú podporovať vo raste
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Kancelárie v centre mesta
  • Možnosť cestovania
  • Priateľský tím, neformálne firemná kultúra

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - pokročilý

Sme software house, ktorý sa primárne venuje vývoju softwéru na mieru pre našich zahraničných zákazníkov (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Švédsko, UK atď.), avšak vývoj zvládame z Prahy, Zlína, Bratislavy a Bukurešti. Našimi hlavnými vývojovými platformami sú Node.js, React, Angular, Vue.js, Java, .NET, Drupal, C++. Zameriavame sa aj na mobilný vývoj.

Prečo pre nás pracovať?

• Väčšina našich projektov je medzinárodných, pre krajiny západnej a severnej Európy
• Využívame agilné metodiky vývoja – SCRUM, Kanban
• Naši zákazníci sú zo všetkých možných oblastí businessu – média, logistika, bezpečnosť, medicína, telekomunikácie atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Obchodná 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chlebanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3968454  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac