Senior .NET Developer (Banking)

Ciklum Western Europe

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte s nami na zahraničných projektoch
bez potreby niekam sa sťahovať.

Programujte rôznorodé IT projekty bez nutnosti zmeny firmy a kolegov.
Nezamrznete tak na dlhšiu dobu len na jednom produkte.

Ponúkame výhody produktovej firmy (stále kolegami, Scrummastery, šéfa aj svoj stôl ...)
s meniacimi sa projektmi od našich stálych aj nových zahraničných zákazníkov.

INFORMÁCIE O PROJEKTE:

- Vývoj website pre Švédsku banku, kde klienti nájdu informácie o bankových produktoch, úveroch, sporiacich účtoch, atd ...)
- Vývoj aplikácie, ktorá zobrazuje dáta, ukazuje rôzne reporty, dashboardy
- Pracuje s taskami v Jire, kde sa vyžaduje úzka spolupráca s Product Owner, ktorý dostáva požiadavky od marketingového oddelenia.
- Jedná sa o vývoj iba jeden rok starej aplikácie
- Technológie použité na projekte: piServer CMS, ASP.NET MVC, small part in vue.js

- Zloženie tímu: 1 developer, 1 Product Owner, 1 tester, 1 zástupca marketingového oddelenia
- Úzka spolupráca s klientom týkajúce sa projektu - (14 denné šprinty, dopoludňajšie standup + ďalšie ceremónie)
- Zdieľanie skúseností a mentoring juniorních kolegov

ČO JE NA PROJEKTE POTREBNÉ?

- Skúsenosti s .NET vývojom
- Chuť naučiť sa EpiServer CMS a držať krok s novými technológiami
- Nadšenie zapojiť sa do agilne riadeného projektu - ideme vo Scrumu
- Angličtinu - musíš sa dohovoriť s kolegami zo zahraničnej na dennej báze
- Chuť učiť sa nové veci - budete mať od koho
- Ochotu cestovať - 3krát až 4-krát do roka na cca 4 dni

- Väčšina z nás oceňuje asi najviac to, že nemusíme stáť v osem hodin ráno v pozore, ale môžeme ešte v kľude spať ... áno, flexibilná pracovná doba je veľké plus
- Možnosť práce z domu sa občas tiež veľmi hodí - či už na jednorazové udalosti, ale aj v prípadoch, keď bývaš ďaleko a každodenné dochádzanie by bolo neľudsky kruté
- Tvoj stroj Ti necháme vybrať - MacBook alebo Dell?
- OS, ktorý preferuješ
- To ako dlho hráš PlayStation/xBox nekontrolujeme
- Dovolenka navyše po prvom odpracovanom roku - pretože odpočívať je potreba!
- Jazykové kurzy - dochádzajú k nám lektori, ktorí sa snažia zdokonaľovať našu angličtinu a nemčinu
- Externé školenie - veľmi radi podporíme našich kolegov v ich kariére certifikáciami, externými školeniami a konferenciami
- Interné školenia - naši vývojári svoju prácu milujú a radi sa o svoje znalosti delia na pravidelných stretnutiach a seminároch
- Príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy, Prahy, Zlína
- Každý týždeň organizujeme spoločné raňajky, kde preberieme novinky u dobrého jedla a kávy
- Môžeš si užiť akcie, ktoré už majú tradíciu (Outdoor, vianočný večierok, lyžovačka atď.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý

Spoločnosť Ciklum Western Europe (predtým známa ako CN Group CZ) je lídrom v oblasti nearshore agilného vývoja softvéru a poskytuje svoje služby v kľúčových odvetviach, ako sú financie, doprava, logistika, publishing, telekomunikácie, e-commerce, embedded, zdravotníctvo a QA/testovanie.

Naša silná kultúra a hlboké odborné znalosti sú podporené globálnymi príležitosťami a neuveriteľným tímom takmer 4000 talentovaných odborníkov po celom svete, renomovanými investormi a solídnym portfoliom klientov.
Špecializujeme sa na produktové inžinierstvo a digitálne služby využívajúce najnovšie technológie pre spoločnosti v rebríčku Fortune 500 aj pre rýchlo rastúce organizácie.

Pokiaľ hľadáte zaujímavú pracovnú príležitosť v spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií, pozrite sa na voľné pozície v spoločnosti Ciklum Western Europe tu: https://jobs.ciklum.com/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3949911  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac