Embedded Developer (Ref. č.: A60)

CN Group CZ s.r.o. organizačná zložka SK

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné dôvody pre spoluprácu s nami:

  • Chcete pracovať z domu a tráviť viac času s rodinou?
  • Chcete mať príležitosť pracovať na projekte od jeho základov?
  • Chcete sa pravidelne učiť nové technológie?

Pre nášho dlhoročného zákazníka z Nemecka, hľadáme skúsného C/Embedded vývojára, ktorého baví navrhovať nové technologické riešenia.

Vašou úlohou bude:

  • vývoj a implementácia nových funkcionalít pre zariadenia a produkty nášho klienta
  • fixácia a oprava chýb
  • spolupráca na komplexných úlohách spolu s ďalšími kolegami aj na strane zákazníka

Čo od Vás potrebujeme?

  • Skúsenosť s tvorbou embedded softwéru pre mikrokontrolery v C/C++
  • Skúsenosť s písaním driverov a implementáciou low-level device control pre SPI, I2C, UART, etc.
  • Schopnosť čítať a porozumieť komponentovým datasheets a detailným technickým špecifikáciám
  • Skúsenosť s debuggovaním hardvéru
  • PCB dizajn a layout skills sú plus

  • Zaujímavá práca pre medzinárodného klienta
  • Práca s najnovšími high-tech technológiami
  • Profesný rast je u nás samozrejmosťou, nie benefitom
  • Pracovný úväzok na dobu neurčitú
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť využívať homeoffice
  • Možnosť cestovať
  • Priateľská a neformálna firemná kultúra, ktorá nedbá na korporátne procesy
  • 1 týždeň dovolenky navyše odpracovanom 1. roku
  • Jazykové kurzy priamo v office (AJ,NJ)
  • Profesionálne certifikácie
  • Nezabudnuteľné firemné eventy, z ktorých nikdy nie sú fotky
  • Športové aktivity- beh, plávanie, futbal (účasť na pretekoch, turnajoch)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - pokročilý

Sme software house, ktorý sa primárne venuje vývoju softwéru na mieru pre našich zahraničných zákazníkov (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Švédsko, UK atď.), avšak vývoj zvládame z Prahy, Zlína, Bratislavy a Bukurešti. Našimi hlavnými vývojovými platformami sú Node.js, React, Angular, Vue.js, Java, .NET, Drupal, C++. Zameriavame sa aj na mobilný vývoj.

Prečo pre nás pracovať?

• Väčšina našich projektov je medzinárodných, pre krajiny západnej a severnej Európy
• Využívame agilné metodiky vývoja – SCRUM, Kanban
• Naši zákazníci sú zo všetkých možných oblastí businessu – média, logistika, bezpečnosť, medicína, telekomunikácie atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Obchodná 2
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3915253  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac