React developer (Greenfield Development - Ferry Industry)

Ciklum Western Europe

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1700, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte s nami na zahraničných projektoch bez potreby sa niekam sťahovať!

Pracovať budete z centra Bratislavy alebo z home office, ale občasnému dochádzaniu do kancelárií sa nevyhnete.

Čo od vás očakávame?

- Skúsenosti s React
- Nadšenie zapojiť sa do agilne riadeného projektu - Scrum
- Angličtinu - musíte sa dohovoriť s kolegami zo zahraničia na dennej báze
- Chuť učiť sa nové veci - budete mať od koho
- Ochotu cestovať - 3krát až 4-krát do roka na cca 4 dni

Informácie o projekte:

- Nový vývoj aplikácie pre švédskeho zákazníka na porovnávanie palubných lístkov na trajektových lodiach
- Použité technológie: React, F #, REST (Frontend aj Backend)
- Hosting: Azure
- Ďalšie: Docker, AzureDevOps, pravidelný codereview process, UNIT testy
- Zloženie tímu: 2 FE programátori, 2 BE programátori, 1 Manuálna tester/ka, 1 Scrum Master/ka
- Denná komunikácia s klientom (Product owner)
- Úzka spolupráca s klientom týkajúce sa projektu - (14 denný šprinty, dopoludňajšie standup)
- Zdieľanie skúseností a mentoring juniorných kolegov

Čo môžeme ponúknuť?

- Umožníme Vám rotáciu medzi našimi projektmi, pretože vieme, že zmena tímu, teechnologií a projektu je po čase potreba.
- Máme viac ako 50 paralelne bežiacich projektov pre krajiny západnej a severnej Európy. Naši zákazníci sú z rôznych oblastí businessu - media, logistika, bezpečnosť, medical, telekomunikácie atď.
- U nás sa nemusíte sťahovať do zahraničia, aby ste pracoval na zahraničných projektoch. Angličtina je pre nás samozrejmosť aj to, že na projekte pracujete so skúsenými ľuďmi, ktorí radi odovzdajú svoje know-how. (Angličtina stačí stredne pokročilá)
- Dáme Vám slobodu (home office - aj niekoľko dní v týždni, flexibilná pracovná doba)

Aké benefity u nás máme?

- Väčšina z nás oceňuje asi najviac to, že nemusíme stáť o ôsomej hodine ráno v pozore, ale môžeme ešte v kľude spať ... áno, flexibilná pracovná doba je veľké plus
- Môžeš si vybrať aký chceš OS aj notebook (MacBook alebo Dell)
- Zmena úväzku nie je problém a vieme si poradiť aj s dlhším neplateným voľnom
- Dovolenka navyše po prvom odpracovanom roku - pretože odpočívať je potreba!
- Jazykové kurzy - dochádzajú k nám lektori, ktorí sa snažia zdokonaľovať našu angličtinu a nemčinu
- Externé školenie - veľmi radi podporíme našich zamestnancov v ich kariére certifikáciami, externými školeniami a konferenciami
- Interné školenia - naši vývojári svoju prácu milujú a radi sa o svoje znalosti delia na pravidelných stretnutiach a seminároch
- Príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy, Prahy alebo Zlína
- Možnosť zapariť na firemných mašinách Counter Strike Go alebo Starcraft 2
- Každý týždeň organizujeme spoločné raňajky, kde preberieme novinky u dobrého jedla a kávy
- Môžeš si užiť akcie, ktoré už majú tradíciu (Outdoor, vianočný večierok, lyžovačka atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý

Spoločnosť Ciklum Western Europe (predtým známa ako CN Group CZ) je lídrom v oblasti nearshore agilného vývoja softvéru a poskytuje svoje služby v kľúčových odvetviach, ako sú financie, doprava, logistika, publishing, telekomunikácie, e-commerce, embedded, zdravotníctvo a QA/testovanie.

Naša silná kultúra a hlboké odborné znalosti sú podporené globálnymi príležitosťami a neuveriteľným tímom takmer 4000 talentovaných odborníkov po celom svete, renomovanými investormi a solídnym portfoliom klientov.
Špecializujeme sa na produktové inžinierstvo a digitálne služby využívajúce najnovšie technológie pre spoločnosti v rebríčku Fortune 500 aj pre rýchlo rastúce organizácie.

Pokiaľ hľadáte zaujímavú pracovnú príležitosť v spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií, pozrite sa na voľné pozície v spoločnosti Ciklum Western Europe tu: https://jobs.ciklum.com/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3804534  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1700, v závislosti od skúseností