Vodič dodávky - zásobovanie

CMT Group s. r. o.

Miesto práce
Budča
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do nášho tímu vodiča dodávky do 3,5 tony.
Práca je na živnosť.

Jedná sa o zásobovanie gastro prevádzok vo Zvolene a širšom okolí. Vyžaduje sa vodičské oprávnenie skupiny B.

Pracovná doba je od 7:00 do 15:00 až 17:00, podľa situácie. Záleží to hlavne od šikovnosti vodiča.
Cez sviatky a víkendy sa na tejto pozícii nepracuje, avšak ponúkame možnosti dobrovoľných brigád navyše.

Garantujeme mzdu vždy bez meškania a v sľúbenej výške.
Finančné bonusy pre verných zamestnancov nad rámec štandardnej mzdy.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať nás môžete telefonicky na 0919 471 303.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Náš tím je slovenskou jednotkou v distribúcii čerstvých a použitých kuchynských olejov. Na slovenskom trhu pôsobíme už 10 rokov.
Ľudí s ochotou pracovať u nás vždy radi privítame.

Viac o nás na -- WWW.CMT.SK

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Pařenica
Tel.: +421903443888
E-mail: poslať životopis
ID: 4359138  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac