Projektant elektro pro průmyslovou automatizaci

CMS s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

- VŠ (s praxí) technického směru.
- Předchozí úspěšná praxe v oboru projektování řídicích systémů pro průmyslovou automatizaci a s vlastním aktivním projektováním podmínkou.
- Znalost práce v e-PLAN a AutoCAD a případně v jiných CAD/CAE/CAM systémech.
- Znalost norem o strojní bezpečnosti.
- Znalost řízení pohonů.
- Vyhláška č. 50/78 Sb., par. 6, 10
- Časová flexibilita, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost.
- Aktivní práce v týmu za účelem tvorby složitých systémů.
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
- AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou.

Nabízíme:

- Práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi.
- Osobitý, rodinný přístup, protože na spokojenosti našich kolegů nám záleží.
- Profesní růst, jak finanční, tak znalostní.
- Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13. mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.).
- Nástup možný ihned.

Místem výkonu práce je Nádražní 296/7, Mladá Boleslav. S případnou relokací Vám pomůžeme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3331470  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.