Junior právnik (koncipient)

CMS Slovakia

Miesto práce
Staromestská, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete urobiť ďalší krok vo svojej kariére? Hľadáme šikovného a na nehnuteľnosti/transakcie zameraného junior právnika (koncipienta) do nášho vysoko hodnoteného realitného tímu v bratislavskej kancelárii.

O funkcii
Medzinárodné zameranie CMS znamená, že budete mať príležitosť na cezhraničnú prácu a medzinárodné transakcie v kľúčových priemyselných odvetviach, ako aj kontakt s klientmi na začiatku svojej kariéry.
Budete zodpovední za rôznorodú prácu v rámci širokej škály úloh, vrátane:
― Účasť na medzinárodných projektoch
― Účasť due diligence a rokovaniach
― Účasť na povoľovacích konaniach
― Poskytovanie efektívnej profesionálnej podpory senior právnikom a partnerom
― Riadenie, koordinácia a dohľad nad prácou ostatných vrátane stážistov
― Rozvíjanie profesionálnych vzťahov s klientmi
― Podpora širšieho tímu pri rozvoji obchodu a zvyšovaní prestíže firmy
― Zapojenie do marketingových podujatí

Informácie o vás
Ak ste pracovitý človek, ktorý má tieto schopnosti:
― Magisterský titul z právnickej fakulty na Slovensku
― Skúsenosti s realitnými projektmi (výhoda, ale nie nevyhnutné)
― Tímový hráč s dobrými komunikačnými a interpersonálnymi schopnosťami
― vynikajúce verbálne a písomné komunikačné schopnosti v angličtine (znalosť iného jazyka by bola výhodou, ale nie je nevyhnutná)
― Globálne zmýšľanie
― Rýchlosť a nadšenie pre vzdelávanie
― Orientácia na detaily a schopnosť stanoviť priority pre viacero požiadaviek a termínov
― Zodpovednosť a spoľahlivosť

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, pošlite svoj životopis Linde Morávkovej na adresu [email protected].

Čo ponúkame
― Rozvíjanie vašich znalostí
― Rozvoj vašich manažérskych zručností
― Riadenie vašich projektov (v závislosti od vašej skúsenosti)
― Spolupráca so skúsenými senior právnikmi a partnermi, ktorí sú ochotní byť vašimi mentormi
― Medzinárodné a dynamické prostredie
― Príjemné a moderné pracovisko v centre mesta
― Hrubá mzda od 1.600 EUR
― 3% z hrubej mzdy do vášho dôchodkového systému
― Príspevok na kartu Multisport

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CMS is a global, full service law firm with 71 offices worldwide. We are the second most global law firm and the largest in Europe and have over 4,500 lawyers who work in international teams, focusing on industry sectors.
ID: 4355334  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac