Reagujte bez životopisu

Očný lekár/lekár v predatestačnej príprave

CMO, s r.o.

Miesto práce
P. Mudroňa 39, Topoľčany
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 - 2 600 EUR/mesiacOdmeny na základe hospodárskych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v oftalmologickej ambulancii, vykonávanie základných a špecializovaných vyšetrení a predoperačných vyšetrení, práca na operačnej sále.

Zaujímavá práca vo výbornom kolektíve mladých lekárov a zdravotných sestier, bez nadčasovej práce s voľnými víkendmi, v príjemnom prostredí, na špičkovo prístrojovo vybavenom pracovisku. Možnosť odborného rastu, platená účasť na domácich a zahraničných odborných podujatiach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oftalmológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

lekár na očnej ambulancii, očnej klinike

Počet rokov praxe

1

precíznosť, záujem o prácu a odborný rast, príjemné vystupovanie a schopnosť a ochota pracovať tímovo

Spoločnosť je prevádzkovateľom pracoviska jednodňovej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti v odbore oftalmológia, so zameraním na jednodňovú očnú chirurgiu od roku 2017. CMO je regionálnym lídrom v tejto oblasti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4075318  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac