HR Manažér

CMK, s.r.o.

Miesto práce
Sandrická 30, Žarnovica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ/DOHODOU
900 - 1 300 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej zložky mzdy 80%, variabilnej zložky mzdy 20%. Výška mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania a od skúseností uchádzača. Viac informácií bude poskytnutých na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného HR Manažéra, ktorý náš tím podporí polovičným úväzkom, pomôže nám stať sa žiadaným zamestnávateľom v regióne, zastreší náborové procesy a personálny rozvoj zamestnancov.

Kompletné zastrešenie a vedenie HR agendy pre našu spoločnosť

Dizajn, implementácia a vedenie systému hodnotenia a odmeňovania zamestnancov

Vedenie a vytváranie stratégie náborového procesu a employer branding-u

Koncepcia, plánovanie, komunikácia a implementácia vhodných vzdelávacích formátov pre zamestnancov

Riadenie a účasť na HR projektoch vrátane projektoého plánovania, komunikácie a kontroly

Pravidelné hodnotenie vzdelávacích opatrení

Poradenstvo a podpora pre zamestnancov a manažment v personálnych témach

Prevzatie zodpovednosti za formát duálneho vzdelávania, kontaktná osoba pre školy a inštitúcie zapojené do duálneho vzdelávania

Trénovanie zamestnancov a moderovanie workshopov/seminárov

Sledovanie legislatívnych predpisov, zmien a požiadaviek

Príspevok od zamestnávateľa do III. piliera na podporu finančnej stability
20 hod. týždenný pracovný úväzok
Rekreačný príspevok
Nástupný bonus 200 EUR

​Možnosť práce aj z domu (Homeoffice)​

Vzdelávacie kurzy a školenia

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky budeme kontaktovať tých, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje a personalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Word, Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Skúsený manažér s praxou vo vedení vlastného týmu.

Skúsenosť v oblasti rozvoja ľudskych zdrojov, znalosť výrobnej spoločnosti výhodou

Znalosti ako administrátor vzdelávacích programov pre lídrov/manažérov

Prehľad o regionálnom trhu práce, pracovných trendoch, sociálnych médiách

Schopnosť efektívne komunikovať, organizovať a uprednostňovať potrebné aktivity

Vedieť pracovať v tíme rovnako aj samostatne

Anglický jazyk - výhodou

Sme slovenská výrobná spoločnosť so svetovým dosahom. Vyrábame, rafinujeme, recyklujeme materiály potrebné pre polovodičový priemysel.
Spoločnosť zamestnáva kvalitných samostatných zodpovedných pracovníkov s počtom do 100, aby splnili požiadavky každého zákazníka individuálne. Medzi významné aktivity spoločnosti patrí výroba oxidu boritého a arzenidu gália, recyklácia gália, s cieľom stať sa jedným z významných hráčov v polovodičovom priemysle. Výskum, vývoj a výroba sú v súlade so starostlivosťou a zlepšovaním ochrany zdravia a bezpečnosti na pracoviskách ako aj s ohľadom na životné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826880  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac