Vedúci oddelenia

CMK, s.r.o.

Miesto práce
Sandrická 30, Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
1 750 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej hodinovej zložky mzdy 80%, variabilnej zložky mzdy 20%. Viac informácií bude poskytnutých na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít

- Vypracovávanie technologických postupov, reportov

- Realizácia nových technológií do výrobného procesu

- Implementovanie zlepšení a optimalizovanie výroby

- Vypracovanie, vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie

- Vypracovávanie materiálových a energetických bilancií

- Prepočty efektivity výrobných procesov

- Zodpovednosť za tvorbu výrobných plánov, rozpočtov, výrobných analýz a evidencie

- Vedenie, školenie,  motivovanie výrobného tímu

- Sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie

- Evidencia výroby

- Spolupráca v oblasti vývoja -výskumu a spolupráca s ostatnými úsekmi spoločnosti a externými spolupracovníkmi

Príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, rekreačný príspevok, nástupný bonus 200 EUR

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na danú profesiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický, hutnícky, elektrotechnický, strojársky výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Word, Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

manažérske schopnosti, komunikačné zručnosti

manuálna zručnosť, samostatnosť, dôslednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

anglický jazyk výhodou

Spoločnosť zamestnáva kvalitných samostatných zodpovedných pracovníkov s počtom do 100, aby splnili požiadavky každého zákazníka individuálne. Medzi významné aktivity spoločnosti patrí výroba oxidu boritého a arzenidu gália, recyklácia gália, s cieľom stať sa jedným z významných hráčov v polovodičovom priemysle. Výskum, vývoj a výroba sú v súlade so starostlivosťou a zlepšovaním ochrany zdravia a bezpečnosti na pracoviskách ako aj s ohľadom na životné prostredie.

Lab. ICP, IČ a chem.-fyz.metód ako súčasť Analytického oddelenia firmy CMK slúži predovšetkým na kontrolu čistoty vstupných materiálov, medzioperačných vzoriek ako aj koncových produktov firmy. Okrem interných analýz laboratórium poskytuje aj externý servis analýz.
Laboratórium disponuje zariadením na mer. el. parametrov a optických parametrov SI dosiek, analytickými prístrojmi ICP-OES, FTIR spektrometrom, k činnosti využíva tiež titrácie, leptanie, rozklady, gravimetrické stanovenie vlhkosti a výluhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810490  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac