Řidič vnitrostátní kamionové dopravy - střídač

CM TRANSPORT TACHOV s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
20.2.2020
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1 650 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost hledá řidiče vnitrostátní kamionové dopravy na pozici střídače. Řidič střídač střídá své kolegy za dovolené, pracovní neschopnost a podobně. Jedná se vždy o přepravy na území Slovenska, kde aktuálně obsluhujeme několik zákazníků. Řidič obsluhuje jak standardní tahače s návěsy, tak nákladní soupravy pro přepravy výměnných nástaveb WAB (podle toho, u kterého zákazníka zastupuje). Práce na hlavní pracovní poměr. Veškerá mzda vyplácená přes výplatní pásku a na účet! Používáme vozidla Euro 5 a Euro 6. Řidič je vždy celý týden na jednom místě. Vhodné pro uchazeče z okolí Nového Mesta nad Vahom, Trenčína, Trnavy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pravidelné vyplácanie mzdy
- moderný vozový park, nové a zánovné kamióny
- bonus za ekonomickú jazdu
- firemné poistenie zodpovednosti vodiča za škody spôsobené zamestnávateľovi
- 4 týždne dovolenky
- služobný telefon
- školenie vodičov hradené zamestnávateľom
- práca v stabilnej spoločnosti s 28-ročnou tradíciou

Informace o náboru

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať::
CM Transport Slovakia s.r.o.
Klemensova 13
Bratislava
Kontaktná osoba: Jaromír Čech
Email: [email protected], Tel: +421948198534

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Nákladná doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY:
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- preukaz o absolvovaní školenia vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
Ďalšie podmienky:
- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkom
- zodpovednosť, presnosť, pracovitosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dopravní a spediční společnost CM TRANSPORT TACHOV s.r.o., byla založena 4. ledna 1995 jako nástupnická organizace firmy Milan Čmiko, CM Transport, U penzionu 1801, která vznikla již v roce 1991.

Vlastní činnost firmy je zaměřena na poskytování komplexních služeb v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy, vnitrostátního a mezinárodního zasilatelství. Rovněž zajišťuje skladování zboží. Má dlouholeté zkušenosti s dodávkami JUST IN TIME.

Krédem společnosti je spokojenost zákazníka, plnění závazků tak, aby bylo budováno a chráněno dobré obchodní jméno. Kvalita je chápána jako prostředek k nejlepšímu uspokojování potřeb, požadavků očekávání zákazníka.

V současnosti firma provozuje 225 vozidel od předních světových výrobců, SCANIA, DAF, MERCEDES a RENAULT převážně s přípojnými vozidly značek PANAV. Orientuje se převážně na efektivní dopravu zboží velkokapacitními vozidly s objemovou kapacitou 90 - 120 m3 a plošnou kapacitou 33 - 38 europalet s celkovou tonáží do 40 tun. 95% vozidel splňuje ekologickou normu EURO 6, zbývajících 5 % normu EURO 5.

V rámci vnitrostátní kamionové dopravy zajišťuje expresní přepravu balíkových zásilek mezi sběrnými místy celého území České republiky pro společnost PPL partnera DHL. Využívá speciálního systému výměnných skříňových nástaveb, který umožňuje přednakládku a tím maximální zkrácení vlastní nakládky a vykládky vozidel.

Systém výměnných nástaveb se v období 1. 1. 2016 rozšířil i do oblasti mezinárodní kamionové dopravy. Firma zabezpečuje soupravami přepravy pro Amazon Praha, Lidl Plzeň, Tchibo Cheb a Primarkt, DPD Německo, Dachser, GLS...

Komunikace mezi dispečinkem a osádkami vozidel je zajištěna mobilními telefony GSM. Všechny provozované vozové jednotky jsou vybaveny satelitním sledováním vozidel, která monitorují pohyb jednotlivých vozidel, rychlost, spotřebu PHM a zajišťují záznam historie . V případě zájmu poskytujeme zákazníkům možnost sledování své zásilky IN TIME na svém PC.

Pokud firma zajišťuje přepravy spedičně, spolupracující dopravci, kterých je dnes více než 250, jsou pečlivě vybíráni a prověřováni z hlediska kvality poskytovaných služeb.

Pro naše zákazníky provozujeme 40 000m2 skladovacích prostor v regionu západních Čech.

Pro případné zájemce poskytujeme parkování (i víkendové) ve vlastním, hlídaném areálu.

Od roku 2018 pak působíme také na území Slovenska, kde jsme založili naší dceřinou společnost CM Transport Slovakia s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3509887  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/měsíc