Řidič MKD - Sereď-Praha-Německo (Ref. č.: 2018/006)

CM Transport Tachov s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
18.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1600 eur v čistom

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přepravy výměnných nástaveb tandemovými BDF soupravami ze Seredě do Prahy a Německa a zpět, víkendy volné, nová vozidla EURO 6, DAF Space Cab. Jsme firma s 26 letou historii, provozujeme 140 kamionových souprav, máme 180 zaměstnanců, máme stálé obchodní partnery . Za dobrou práci firemní benefity.
-Práci bez plachtování a kurtování, pravidelný příjem, všechny peníze jdou řádně dle zákona přes doklady.
-Naše vozidla pro MKD jsou vždy vybavena vestavěnou lednici, vozidlovou klimatizaci a nezávislou klimatizací, nezávislým topením, luxusním vyhřívaným sedadlem řidiče, rádiem, přípravou pro vysílačku.
-Tankování řešeno kreditními kartami, mýto CZ i D je řešeno post-pay, následná platba, vozidla pojištěna včetně asistenčních služeb. Vozidla jsou pod servisní smlouvou, včetně plné záruky na 5 roků.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Nákladní doprava

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-C+E
-Platný profesní průkaz
-Platné psychologické vyšetření
-Praxe Jeden rok praxe v MKD se skupinou C+E výhodou, ale není podmínkou, řidiče bez praxe zaučíme, nebo mladým řidičům umožníme získání praxe v tuzemsku, kde provozujeme také soupravy s výměnnými nástavbami
-Jazyky: Německý jazyk, není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dopravní a spediční společnost CM TRANSPORT TACHOV s.r.o., byla založena 4. ledna 1995 jako nástupnická organizace firmy Milan Čmiko, CM Transport, U penzionu 1801, která vznikla již v roce 1991.

Vlastní činnost firmy je zaměřena na poskytování komplexních služeb v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy, vnitrostátního a mezinárodního zasilatelství. Rovněž zajišťuje skladování zboží. Má dlouholeté zkušenosti s dodávkami JUST IN TIME.

Krédem společnosti je spokojenost zákazníka, plnění závazků tak, aby bylo budováno a chráněno dobré obchodní jméno. Kvalita je chápána jako prostředek k nejlepšímu uspokojování potřeb, požadavků očekávání zákazníka.

V současnosti firma provozuje 145 vozidel od předních světových výrobců, SCANIA, DAF, MERCEDES a RENAULT převážně s přípojnými vozidly značek PANAV. Orientuje se převážně na efektivní dopravu zboží velkokapacitními vozidly s objemovou kapacitou 90 - 120 m3 a plošnou kapacitou 33 - 38 europalet s celkovou tonáží do 40 tun. 85% vozidel splňuje ekologickou normu EURO 6, zbývajících 15 % normu EURO 5.

V rámci vnitrostátní kamionové dopravy zajišťuje expresní přepravu balíkových zásilek mEEVezi sběrnými místy celého území České republiky pro společnost PPL partnera DHL. Využívá specielního systému výměnných skříňových nástaveb, který umožňuje přednakládku a tím maximální zkrácení vlastní nakládky a vykládky vozidel.

Systém výměnných nástaveb se v období 1. 1. 2016 rozšířil i do oblasti mezinárodní kamionové dopravy. Firma zabezpečuje s 24 soupravami přepravy pro Amazon Praha, Lidl Plzeň, Tchibo Cheb a Primarkt.

Komunikace mezi dispečinkem a osádkami vozidel je zajištěna mobilními telefony GSM. Všechny provozované vozové jednotky jsou vybaveny satelitním sledováním vozidel, která monitorují pohyb jednotlivých vozidel, rychlost, spotřebu PHM a zajišťují záznam historie . V případě zájmu poskytujeme zákazníkům možnost sledování své zásilky IN TIME na svém PC.

Pokud firma zajišťuje přepravy spedičně, spolupracující dopravci, kterých je dnes více než 250, jsou pečlivě vybíráni a prověřováni z hlediska kvality poskytovaných služeb.

Pro naše zákazníky provozujeme 11 000m2 skladovacích prostor v regionu západních Čech.

Pro případné zájemce poskytujeme parkování (i víkendové) ve vlastním, hlídaném areálu.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Oldřichovská 2125
34701 Tachov

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lukáš Pešl
Tel.: +420602144078
E-mail: poslat životopis
ID: 3465916   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 eur v čistom