Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Mechanik stavebných strojov Pezinok

CM Slovakia spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacMECHANIK SENIOR - 1800-2000 MECHANIK JUNIOR - 1500 -1600 - odmeny pred dovolenkovou sezónou a vianocami až do výšky 50% príjmu - možnosť aj vyššieho zárobku na základe výkonov - vernostné zvyšovanie mzdy na základe odpracovaných rokov pre našu spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- MECHANIK SENIOR
- Diagnostika závad stavebnej techniky
- Vykonávanie opráv v rámci záručného a pozáručného servisu stavebnej techniky
- vykonávanie servisných prác pri údržbe a opravách stavebnej techniky na dielni, v teréne a u zákazníka
- príprava strojov na odovzdanie klientovi
- oprava hydraulickej časti, motorovej časti, elektroniky, diagnostika počítačom.
- vytypovávanie náhradných dielov v katalógoch

-MECHANIK JUNIOR
jednoduché mechanické opravy stavebných mechanizmov v teréne a u zákazníka
bežná údržby stavebnej mechanizácie - výmena olejov, filtrov v teréne a u zákazníka
vytypovanie náhradných dielov podľa online katalógov
predpredajná príprava strojov
oprava strojov v našej požičovni

- k dispozícii servisné auto
- práca v malom kolektíve ale v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu dlho
- priamy kontakt s technikou, ktorú na slovensku zastupuje len naša spoločnosť
- možnosť väčšieho zárobku podľa výkonov, dochádzky
- zabezpečíme pre vás a zaplatíme vybavenie strojníckeho preukazu a ostatných potrebných preukazov potrebných k tejto pozícii
- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou pravidelných školení v zahraničí
- príspevok na stravovanie aj nad rámec zákona
- profesionálne vybavenie servisnej dielne a vozidla najnovšou technikou

Informácie o výberovom konaní

- hlavné zázemie mechanika je v Pezinku na Myslenickej 1
- prosím o zasielanie iba životopisov uchádzačov, ktorý majú o toto zamestnanie vážny záujem a spĺňajú predpoklady uvedené v tejto ponuke práce
- vyhovujúci uchádzači budú pozvaný na výberové konanie emailom alebo telefonicky.
- Dátumy výberových konaní upresníme podľa potrieb uchádzačov
- Miesto výberového konania bude CM Slovakia spol. s r.o. Myslenická 1, 90201 Pezinok

Súhlas:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti CM Slovakia spol. s r.o., sídlom: Rozvodná 9/A Bratislava 83101, IČO:44047622, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do
informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik, Oprava strojov a zariadení

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- prax v oblasti opráv stavebných strojov, vedomosti a praktické skúsenosti s opravou hydraulických systémov
- úprimnosť
- vytrvalosť
- komunikatívnosť zo zákazníkom
- výhodou je aj vodičský preukaz BE
- práca sa vykonáva striedavo na prevádzke (najčastejšie) v Pezinku alebo u zákazníka na prevádzke.

Spoločnosť venujúca sa predaju, požičiavaniu a servisu stavebných strojov.
Sme importérom niekoľkých svetových značiek stavebných strojov ako Hyundai Construction Equipment Europe, Dieci, VTN Europe, Weber Mt., Atlas weyhausen a predávame stroje od vibračnej techniky cez nakladače, minibagre, teleskopické manipulátory až po bagre do 120 ton. Pôsobíme na trhu už 14 rokov. Pobočky máme v Pezinku, Banskej Bystrici, Prešove. Zamestnávame do 20 ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4587211  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac