Technik požičovne stavebných strojov

CM Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Myslenická, Pezinok-Grinava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiac+10 % prémie k základnej zložke mzdy. Základná zložka porastie po skúšobnej dobe. + provízie z požičiavania strojov podľa výkonu požičovne mzda môže dosiahnuť až 1500 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prenajímanie stavebnej mechanizácie z našej požičovne
- príprava a kontrola strojov v požičovni
- dovoz a odvoz strojov na stavbu a zo stavby, nakladanie, vykladanie
- jednoduchá údržba strojov - čistenie (vapovanie), výmena základných filtrov
- nakladanie a vykladanie strojov na stredisku
- príprava podkladov na fakturáciu

- malý rodinný kolektív
- stabilná spoločnosť s dlhou históriou na slovenskom trhu
- rozbehnutá požičovňa
- príspevky na stravné nad rámec zákona
- osobný automobil - možnosť dohody aj na súkromné účely
- v prípade ak vybraný uchádzačovi chýbajú potrebné papiere (strojnícky preukaz, viazač bremien atď spoločnosť mu ich zabezpečí na svoje náklady)

- výhodou je strojnícky preukaz prípadne iné preukazy na vedenie vysokozdvižného vozíka (všetky tieto papiere Vám vieme zabezpečiť a zaplatiť)
- výhodou je vodičský preukaz typu C alebo BE
- výberové konanie bude formou osobného pohovoru v Pezinku na Myslenickej 1
- oslovíme len vhodných uchádzačov podľa životopisu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenské, automobilové, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Úplný začiatočník
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

- technické myslenie a technická zručnosť
- zodpovednosť a chuť pracovať
- komunikatívnosť
- schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy
- výhodou je vodičský preukaz typu C prípadne BE

Spoločnosť venujúca sa predaju, požičiavaniu a servisu stavebných strojov.
Sme importérom niekoľkých svetových značiek stavebných strojov ako Hyundai Construction Equipment Europe, Dieci, VTN Europe, Weber Mt., Atlas weyhausen a predávame stroje od vibračnej techniky cez nakladače, minibagre, teleskopické manipulátory až po bagre do 120 ton. Pôsobíme na trhu už 14 rokov. Pobočky máme v Pezinku, Banskej Bystrici, Prešove. Zamestnávame do 20 ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4347199  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac