Administratívny pracovník, fakturant

CM Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Myslenická, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac- k základnej mzde sú prémie do výšky 20%, ktoré sa môžu navyšovať podľa výkonov zamestnanca a možnosti spoločnosti - vianočný príplatok podľa možností spoločnosti - polročné prémie podľa výkonov zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia zákazok a tovaru
- vypracovávanie ponúk pre obchodné oddelenie
- vypracovávanie zákazok pre servis a požičovňu
- kontrola zákazok a skladov
- vedenie pokladne
- kompletizácia kníh jázd na služobných autách
- vedenie internetových stránok a e-shopu a kontrola objednávok
- drobné sekretárske práca (skenovanie, kopírovanie, zapisovanie faktúr)

- na stravné prispieva firma aj zo sociálneho fondu
- na pracovisku občerstvenie zadarmo
- malý rodinný kolektív

- zasielajte životopisy emailom poprosím zasielať životopisy len tým, ktorý majú o pozíciu vážny záujem
- budeme vyberať iba vhodné životopisy a výberové konanie prebehne formou osobného stretnutia v Pezinku
- vybraného záujemcu zaškolíme do všetkých našich systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, ekenomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- precízna práca s papiermi
- spoľahlivosť a pracovitosť

Spoločnosť venujúca sa predaju, požičiavaniu a servisu stavebných strojov.
Sme importérom niekoľkých svetových značiek stavebných strojov ako Hyundai Construction Equipment Europe, Dieci, VTN Europe, Weber Mt., Atlas weyhausen a predávame stroje od vibračnej techniky cez nakladače, minibagre, teleskopické manipulátory až po bagre do 120 ton. Pôsobíme na trhu už 14 rokov. Pobočky máme v Pezinku, Banskej Bystrici, Prešove. Zamestnávame do 20 ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4327487  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac