Reagujte bez životopisu

Vedúci servisu a požičovne stavebných strojov

CM Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Myslenická, Pezinok-Grinava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ zvýšenie základnej zložky platu po 4 mesiacoch + výkonová prémia štvrťročná + po dvoch rokoch možnosť 13 a 14 platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaistenie činnosti správneho chodu servisu a požičovne
- vedenie jednania zo zákazníkmi a starostlivosť o nich
- vedenie tímu zamestnancov servisu, organizácia a kontrola práce mechanikov
- komunikácia s dodávateľskými firmami, práca v ich systémoch, riešenie servisných problémov, typovanie dielov
- preberanie strojov do opravy, kalkulácie ponuky opráv, odovzdanie stroja po oprave
- kooperácia pri vytipovaní náhradných dielov z oddelením logistiky
- efektívne a hospodárne riadenie servisu a požičovne a spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti
- zapožičiavanie strojov

- automobil aj na súkromné účeli
- práca v relatívne malom kolektíve
- možnosť školení priamo u výrobcov špičkovej stavebnej techniky
- možnosť platového rastu a odmien pri podávaní dobrých výsledkov
- možnosť osobného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

- životopisy prosím zasielajte e-mailom
- výberové konanie bude formou pohovoru na stredisku v Pezinku
- na pohovor budeme pozívať len kandidátov z vyhovujúcimi životopisy
- pozívať kandidátov budeme buď emailom alebo telefonicky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2020 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

servisný technik, vedúci servisu, dispečer
2

- Vzdelanie technického alebo poľnohospodárskeho smeru
- prax na pozícii vedúci servisu, dispečer servisu alebo prijímací technik
- technické znalosti strojov, hydrauliky, elektroniky
- vodičský preukaz B výhodou je aj C
- užívateľská znalosť práce s PC
- znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni je potrebná pri komunikácii zo servisnými strediskami u dodávateľov
- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita
- samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť riadiť a organizovať
- aktívny prístup k zákazníkom, orientácia na zákazníka, komunikatívnosť

Spoločnosť venujúca sa predaju a požičiavaniu a servisu stavebných strojov.
Máme výhradné zastúpenie na niekoľko svetových značiek stavebných strojov ako Hyundai Heavy Industries, Dieci S.rl., VTN Europe, Weber Mt., Atlas weyhausen, Way Industries a predávame stroje od šmykomriadených nakladačov Locust, minibagre, teleskopické manipulátory až po bagre do 120 ton. Pôsobíme na trhu už 24 rokov. Pobočky máme v Bratislave, Banskej Bystrici, Prešove. Zamestnávame približne 20 ľudí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CM Slovakia spol. s r.o.
Rozvodná 9/A
831 01 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3966577  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac