Mechanik stavebných strojov

CM Slovakia spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
850 € základná mzda + 425 € prémie mesačne pri dodržiavaní dochádzky + ďalšie odmeny za plnenie pracovných úloh až do 500 €. Možnosť 13 a 14 platu od 40-60% na základe ekonomického vyhodnotenia spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava stavebných mechanizmov hlavne strojov v našom zastúpení
riešenie porúch
bežná údržby
návšteva zákazníkov
vytypovanie a objednávanie náhradných dielov podľa online katalógov
opravy strojov na stavbách
oprava strojov v našej požičovni

doprava do zamestnania firemným autom - celé hradí zamestnávateľ
práca v malom kolektíve v stabilnej spoločnosti
spolurozhodovanie na vedení servisného úseku
možnosť väčšieho zárobku podľa výkonov, dochádzky
notebook, mobilný telefón s mobilným internetom
príspevok na stravovanie 75% zo sociálneho fondu
- bezplatný pracovný odev a pracovné a ochranné pomôcky
- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou školení v zahraničí
málo administratívy

- prosím o zasielanie iba životopisov uchádzačov, ktorý majú o toto zamestnanie vážny záujem a spĺňajú predpoklady uvedené v tejto ponuke práce
- vyhovujúci uchádzači budú pozvaný na výberové konanie emailom alebo telefonicky.
- Dátumy výberových konaní upresníme podľa potrieb uchádzačov
- Miesto výberového konania bude CM Slovakia spol. s r.o. Devínska cesta 34, Stupava

Súhlas:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti CM Slovakia spol. s r.o., sídlom: Rozvodná 9/A Bratislava 83101, IČO:44047622, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do
informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik, Oprava strojov a zariadení

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- prax v oblasti opráv stavebných strojov, vedomosti a praktické skúsenosti s opravou hydraulických systémov
- úprimnosť
- vytrvalosť
- komunikatívnosť zo zákazníkom
- výhodou je aj vodičský preukaz BE
- práca sa vykonáva striedavo na prevádzke (najčastejšie) v Stupave alebo u zákazníka na prevádzke.

Spoločnosť venujúca sa predaju, požičiavaniu a servisu stavebných strojov.
Sme importérom niekoľkých svetových značiek stavebných strojov ako Hyundai Construction Equipment Europe, Dieci, VTN Europe, Weber Mt., Atlas weyhausen a predávame stroje od vibračnej techniky cez nakladače, minibagre, teleskopické manipulátory až po bagre do 120 ton. Pôsobíme na trhu už 14 rokov. Pobočky máme v Pezinku, Banskej Bystrici, Prešove. Zamestnávame do 20 ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3409370  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € základná mzda + 425 € prémie mesačne pri dodržiavaní dochádzky + ďalšie odmeny za plnenie pracovných úloh až do 500 €. Možnosť 13 a 14 platu od 40-60% na základe ekonomického vyhodnotenia spoločnosti