Mechanik stavebných strojov

CM Slovakia spol. s r. o.

Devínska cesta 28, Stupava, Bratislavský kraj, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava stavebných mechanizmov hlavne strojov v našom zastúpení
riešenie porúch
bežná údržby
návšteva zákazníkov
vytypovanie a objednávanie náhradných dielov podľa online katalógov
opravy strojov na stavbách
oprava strojov v našej požičovni

doprava do zamestnania firemným autom - celé hradí zamestnávateľ
malý kolektív
spolurozhodovanie na vedení servisného úseku
možnosť väčšieho zárobku podľa výkonov
zvyšovanie mzdy zaručené aspoň raz ročne
príspevok na stravovanie
- bezplatný pracovný odev a pracovné a ochranné pomôcky
- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou školení v zahraničí
málo administratívy

- prosím o zasielanie iba životopisov uchádzačov, ktorý majú o toto zamestnanie vážny záujem a spĺňajú predpoklady uvedené v tejto ponuke práce
- vyhovujúci uchádzači budú pozvaný na výberové konanie emailom alebo telefonicky.
- Dátumy výberových konaní upresníme podľa potrieb uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- skúsenosť s opravou strojov, automobilov,
- úprimnosť
- vytrvalosť
- komunikatívnosť zo zákazníkom
- výhodou je aj vodičský preukaz C

Spoločnosť venujúca sa predaju, požičiavaniu a servisu stavebných strojov.
Sme importérom niekoľkých svetových značiek stavebných strojov ako Hyundai Construction Equipment Europe, Dieci, VTN Europe, Weber Mt., Atlas weyhausen a predávame stroje od vibračnej techniky cez nakladače, minibagre, teleskopické manipulátory až po bagre do 120 ton. Pôsobíme na trhu už 14 rokov. Pobočky máme v Pezinku, Banskej Bystrici, Prešove. Zamestnávame do 20 ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2291048  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 alebo dohodou