Advokát / advokátsky koncipient

CLS Čavojský & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Zochova 6-8, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacKoncipient - od 1200 EUR + odmeny (v závislosti od skúseností a praxe), advokát – dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť získavania skúseností z rôznych oblastí práva, najmä obchodného práva, občianskeho, poisťovacieho a bankového práva pre čerstvých absolventov aj pre tých pokročilejších.

Rovnako hľadáme advokáta, ktorý vie alebo chce si vyskúšať viesť tím ľudí na rôznych pozíciách.

Našimi klientmi sú zväčša korporátni klienti z oblasti finančníctva, stavebníctva a služieb kde scope činnosti predstavuje najmä:

- vypracovávanie stanovísk, podaní na súdy a pod.
- korporátna agenda
- komplexné právne zastrešenie požiadaviek klientov
- komunikácia s klientom, aktívna účasť na rokovaniach s obchodnými partnermi
- sporová agenda vrátane zastupovania klienta na pojednávaniach v súdnych konaniach
- v prípade advokáta riadenie tímu ľudí

- odmeňovanie podľa efektívnosti
- odborný rast - možnosť zúčastňovať sa odborných seminárov, školení a konferencií, jazykového vzdelávania
- príjemné pracovné prostredie vrátane pracovných vzťahov
- sociálny program

Štruktúrovaný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku zasielajte, prosím, na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bližšie informácie o našej kancelárii nájdete na stránke www.clscp.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1627414  Dátum zverejnenia: 2.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac