Finančný manažér / finančná manažérka pridelených projektov - Prešov

Človek v ohrození, n.o.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacSkutočná výška mzdy bude upravená v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhaj s nami tým, ktorí to najviac potrebujú a začni robiť prácu, ktorá má zmysel.

Človek v ohrození je nezisková organizácia, v ktorej záleží na každom jednom človeku. Našu pomoc poskytujeme na Slovensku aj v zahraničí a preto, aby všetko fungovali tak, ako má, vytvárame príjemné pracovné prostredie.

Ovládaš účtovné zákony, záleží ti na detailoch, si dynamický/á a čísla sú ti blízke? Pridaj sa do nášho vysoko produktívneho a dobre naladeného tímu.

Finančný manažér má u nás za úlohu najmä:
• finančne riadiť a plánovať projekty
• pripravovať a komunikovať finančné vyúčtovania pre donorov
• kontrolovať kompletnosť účtovných dokladov
• spolupracovať pri príprave účtovnej závierky organizácie
• spolupracovať pri príprave rozpočtov k podávaným projektom
• riadiť, usmerňovať prácu finančnej asistentky
• napájať sa a konsolidovať finančné toky v rámci organizácie

• užívame si o 5 dní dovolenky viac
• 3 sick days
• flexibilnú pracovnú dobu a občas aj prácu z domu
• máš možnosť vybaviť si u nás Multisport kartu
• ponúkame ti možnosť kariérne rásť
• vďaka tvojej práci dostanú ľudia možnosť žiť lepší život, pretože vďaka financiám, na ktoré budeš dohliadať, môžu fungovať projekty tu, ale aj v zahraničí
• pracovať pre medzinárodne uznávanú neziskovú organizáciu a v super kolektíve
• tvoje nápady nás zaujímajú
• ak sa rád vzdelávaš, poskytneme ti prístup na portál Se

Ak sa ti pozícia pozdáva, pošli svoje CV a motivačný list na adresu [email protected] s uvedení v predmete emailu: Finančný/á manažér/ka “. V prípade, že nás Tvoj životopis zaujme, ozveme sa ti.

Ak chceš vedieť o nás viac, pozri našu stránku: https://clovekvohrozeni.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

• pracoval/a si minimálne 2 roky vo finančnom manažmente
• prax v neziskovom sektore je pre Teba výhodou
• ovládaš podvojné účtovníctvo
• práca s excelom na pokročilej úrovni je Ti blízka
• vyznáš sa v súvisiacich zákonoch
• ovládaš anglický jazyk min. na úrovni B2
• máš skúsenosť s prácou s ekonomickým softvérom (skúsenosť s prácou v programe Money S4 je výhodou)
• pri práci si samostatný/á, spoľahlivý/á a zodpovedný/á

"Spoločnosť Človek v ohrození sa zaväzuje predchádzať akémukoľvek nežiaducemu správaniu v práci vrátane sexuálneho obťažovania, vykorisťovania a zneužívania, nedostatku bezúhonnosti a finančných priestupkov a zaväzuje sa podporovať blaho detí a dospelých, s ktorými pracuje.

Spoločnosť Človek v ohrození očakáva, že všetci zamestnanci budú vykonávať pracovné povinnosti a zodpovednosti v súlade s kódexom správania organizácie a kľúčovými smernicami a zásadami.

Uchádzači/uchádzačky na zamestnanie budú predmetom žiadania referencií a príslušným preverovaním bezúhonnosti, čo môže zahŕňať aj napr. previerky trestného registra a previerky financovania terorizmu.

Zaväzujeme sa zabezpečiť rozmanitosť a rodovú rovnosť v našej organizácii a vyzývame uchádzačov/čky z rôznych prostredí, aby sa uchádzali o zamestnanie."

People in Peril is a Slovak non-profit organization, providing direct support to those who suffer the consequences of war, to victims of natural disasters, or those living in poverty on the margins of society. PIN SK was founded 1999 by a group of journalists moved by their experience of the devastating consequences of the conflict in Kosovo on civilians and has since then been providing humanitarian and development assistance worldwide. Currently, PIN Slovakia is one of the major humanitarian actors in Slovakia responding the Ukraine crisis both in Slovakia and across border in Ukraine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4436148  Dátum zverejnenia: 20.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac