Krátkodobá zaujímavá práca v Banskej Bystrici a Košiciach – prieskumy, rozhovory, zber údajov, vypĺňanie dotazníkov

Človek v ohrození, n.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.45 € brutto/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako jedna z najväčších humanitárnych organizácií v pomoci utečencom z Ukrajiny, zapájame
sa do významného medzinárodného projektu UNHCR, ktorého cieľom je monitorovanie,
výskum a zber dát, ktorými budeme schopní pomenovať prioritné oblasti, z ktorých budú
vychádzať odporúčania pre multisektorové aktivity na Slovensku.
Hľadáme jedného anketára do Banskej Bystrice a jedného do Košíc na plný pracovný čas pre
obdobie od 27. júna do 31. júla – realizátorov prieskumov, ktorým ponúkame zaujímavú,
celospoločensky prospešnú prácu v medzinárodnom projekte.
Dostanete jasné inštrukcie a postup.

Tvojou úlohou bude:
• Podľa rozvrhu v jednotlivých lokalitách, realizovať na základe pripravenej metodiky
štruktúrované rozhovory a zaznamenávať dáta do systému
• Naučiť sa zvládnuť aplikovať v praxi základné humanitárne princípy a bezpečnostné
pravidlá
• Dôkladne poznať a vedieť aplikovať metodiku výskumu, metódy výberu
respondentov a protokol rozhovorov
• Zabezpečiť bezchybné objektívne vstupy, uchovávanie a spracovanie zadaných
informácií v súlade s pokynmi
• riadiť sa podľa pokynov tímového lídra

Čo sa ti u nás bude páčiť:
- výborný tím jednej z najväčších mimovládnych organizácií na Slovensku, v ktorom je
radosť pracovať,
- tvoja práca bude mať zmysel – vďaka tebe budeme schopní lepšie pomáhať
konkrétnym ľuďom na Slovensku,
- možnosť spolupráce na rozvoji projektu
- výborný tím, v ktorom je radosť pracovať

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť:
Pošli životopis (max. 2 strany) spolu s motivačným listom (max. 1 strana)
na prá[email protected] čím skôr. Ako predmet e-mailu uveď “Prieskum”.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Politické vedy, Sociálny výskum, Ekonómia, Medzinárodné vzťahy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Všeobecné spôsobilosti:
- schopnosť autonómnej práce v prepojení na tím a ciele projektu
- plynulá komunikácia v ukrajinčine a ruštine, v slovenčine výhodou
- mať rád ľudí, byť empatický, vnímavý
- dobré komunikačné zručnosti
- skúsenosť práce s ľuďmi rôzneho veku a sociálneho statusu

People in Peril is a Slovak non-profit organization, providing direct support to those who suffer the consequences of war, to victims of natural disasters, or those living in poverty on the margins of society. PIN SK was founded 1999 by a group of journalists moved by their experience of the devastating consequences of the conflict in Kosovo on civilians and has since then been providing humanitarian and development assistance worldwide. Currently, PIN Slovakia is one of the major humanitarian actors in Slovakia responding the Ukraine crisis both in Slovakia and across border in Ukraine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4356423  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.