Projektový/á manažér/ka pre projekty v Libanone

Človek v ohrození, n.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
august 2021
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mesiacod 550 Eur brutto, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je primárne zameraná na manažovanie 2 projektov v Libanone:

Projekt zameraný na vzdelávanie v Libanone, ktorý bude vyžadovať organizáciu online workshopov a prepájanie študentov/-iek libanonských vysokých škôl so zahraničnými expertmi/-kami za účelom podpory ich šancí na zamestnanie a uplatnenie vzdelania v praxi. Taktiež bude treba dohliadať na celkovú koordináciu jednotlivých členov tímu, vizibilitu projektu a projektovú administratívu.

Projekt zameraný na podporu zamestnanosti a budovanie infraštruktúry v Tripolise, kde bude potrebné dohliadať na projektovú implementáciu s projektovým partnerom v krajine, prípravu vizibility, predkladanie priebežných a záverečných reportov a komunikáciu s donorom. .

Tvoje úlohy budú:

-Úvodný prieskum a výber tém pre workshopy, udržiavanie kontaktu so vzdelávacími inštitúciami/expertmi a s ostatnými pracovníkmi tohto projektu v Libanone
-Koordinácia eventov a workshopov (2 workshopy mesačne po dobu 7 mesiacov)
-Podpora prípravy nových projektov a plánovanie intervencií
-Príprava výstupov vizibility
-Projektový manažment - komunikáciu s manažérom a terénnou pracovníčkou v Libanone, koordináciu dobrovoľníka a koordinátora vzdelávacieho centra v Libanone, komunikáciu s partnerskou organizáciou v Libanone
-Príprava priebežných a záverečných správ
-Podpora nastavenia mechanizmov spätnej väzby a skvalitňovania poskytovanej pomoci
-Prepájanie ČVO s ostatnými aktérmi pôsobiacimi v Libanone prostredníctvom účasti na koordinačných stretnutiach OSN a ostatných medzinárodných organizácií (v prípade potreby)

Čo sa vám u nás bude páčiť:

výborný tím jednej z najväčších mimovládnych organizácií na Slovensku, v ktorom je radosť pracovať
vaša práca bude mať zmysel – vďaka Vám budeme schopní lepšie pomáhať konkrétnym ľuďom na Slovensku
možnosť spolupráce na rozvoji programov oddelenia
flexibilný prac. čas, 5 dní dovolenky navyše, mobilný telefón, PC, možnosť supervízií
možnosť častejšej práce z domu

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť:
Pošli životopis (max. 2 strany) spolu s motivačným listom (max. 1 strana) v angličtine na [email protected] čím skôr, maximálne však do 30. júna 2021. Ako predmet e-mailu uveď “PM Libanon”. Záujemcom odporúčame prihlásiť sa čo najskôr, nakoľko výberový proces bude prebiehať priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

rozvojové štúdia, manažment, medzinárodné vzťahy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

silné pracovné skúsenosti v projektovom manažmente, organizácii workshopov a koordinovaní úloh na me

Hľadáme človeka, ktorý:

-Ukončil min. prvý stupeň VŠ v odbore ako manažment, rozvojové štúdiá, medzinárodné vzťahy a pod.
-Má silné pracovné skúsenosti v projektovom manažmente, organizácii workshopov a koordinovaní úloh na medzinárodnej úrovni min. 3 roky (projektový manažment v rámci neziskového sektoru výhodou)
-Ovláda profesionálne angličtinu slovom i písmom
-Orientuje sa v písaní projektových žiadostí v neziskovom sektore
-Vie dodržiavať striktné termíny
-Je samostatný a má skúsenosti s prácou v dynamickom prostredí
-Je schopný pracovať na viacerých úlohách a má zmysel pre detail
-Je iniciatívny, otvorený, má pozitívny prístup a veľmi dobré komunikačné schopnosti

People in Peril is a Slovak non-profit organization, providing direct support to those who suffer the consequences of war, to victims of natural disasters, or those living in poverty on the margins of society. PIN SK was founded 1999 by a group of journalists moved by their experience of the devastating consequences of the conflict in Kosovo on civilians and has since then been providing humanitarian and development assistance worldwide. Currently, PIN Slovakia is one of the major humanitarian actors in Slovakia responding the Ukraine crisis both in Slovakia and across border in Ukraine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4103729  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 550 EUR/mesiac