Finančný manažér / Finančná manažérka

Človek v ohrození, n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.11.2021 / dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200 Eur brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančný manažér má u nás za úlohu:
• finančne riadiť a plánovať projekty oddelenia rozvojovej a humanitárnej pomoci
• pripravovať a komunikovať finančné vyúčtovania pre donorov
• kontrolovať kompletnosť účtovných dokladov
• spolupracovať pri príprave účtovnej závierky organizácie
• spolupracovať pri príprave rozpočtov k podávaným projektom

Čo sa vám u nás bude páčiť:
• vaša práca bude mať zmysel – vďaka Vám budeme schopní pomáhať konkrétnym ľuďom nielen doma, ale i vo svete.
• výborný tím, v ktorom je radosť pracovať
• ochota podporiť vaše nápady tímovou prácou na ich realizácii
• 5 dní dovolenky navyše, flexibilný pracovný čas

Ak sa k nám chcete pridať, pošlite krátky motivačný list (vrátane očakávaného platu) a svoj životopis do 24.10.21 na [email protected] s predmetom emailu: „Finančný manažér/manažérka“. Prosíme uchádzačov, aby predmet emailu označili jasným názvom pozície, o ktorú sa uchádzajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Základy
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame:
• minimálne 2 roky praxe v ekonomickej oblasti (skúsenosť v neziskovom sektore výhodou)
• znalosť podvojného účtovníctva
• prácu s excelom
• znalosť súvisiacich zákonov
• anglický jazky min. na úrovni B2
• samostatnosť, zodpovednosť
• skúsenosť s prácou s ekonomickým softvérom (skúsenosť s prácou v programe Money S4 výhodou)

People in Peril is a Slovak non-profit organization, providing direct support to those who suffer the consequences of war, to victims of natural disasters, or those living in poverty on the margins of society. PIN SK was founded 1999 by a group of journalists moved by their experience of the devastating consequences of the conflict in Kosovo on civilians and has since then been providing humanitarian and development assistance worldwide. Currently, PIN Slovakia is one of the major humanitarian actors in Slovakia responding the Ukraine crisis both in Slovakia and across border in Ukraine.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3765686  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac