Finančný manažér/Účtovník

Človek v ohrození, n.o.

Miesto práce
Baštová 343/ 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100€ v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovník / Účtovníčka má u nás za úlohu:

kontrolovať kompletnosť účtovných dokladov
viesť podvojné účtovníctvo
finančne riadiť vybrané projekty
realizovať bankové úhrady
spolupracovať pri príprave účtovnej závierky organizácie
spolupracovať pri príprave rozpočtov k podávaným projektom

Čo sa vám u nás bude páčiť:

vaša práca bude mať zmysel – vďaka Vám budeme schopní pomáhať konkrétnym ľuďom nielen doma, ale i vo svete.
výborný tím, v ktorom je radosť pracovať
ochota podporiť vaše nápady tímovou prácou na ich realizácii
5 dní dovolenky navyše, flexibilný pracovný čas

Ak sa k nám chcete pridať, pošlite krátky motivačný list (vrátane očakávaného platu) a svoj životopis na [email protected] s predmetom „Finančný manažér/Účtovník“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - základy

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame:

minimálne 2 roky praxe v ekonomickej oblasti a účtovníctve (skúsenosť v neziskovom sektore výhodou)
výbornú znalosť podvojného účtovníctva
prácu s excelom
znalosť súvisiacich zákonov
základy angličtiny
samostatnosť, zodpovednosť
skúsenosť s prácou s ekonomickým softvérom (skúsenosť s prácou v programe MS Dynamics Navision výhodou)

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia, ktorej cieľom je pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Od roku 1999 podávame pomocnú ruku ľuďom, ktorých najrôznejšie okolnosti oberajú o ich ľudskú dôstojnosť a slobodu. Ľuďom, ktorí trpia dôsledkami vojen, obetiam prírodných katastrof, či tým, ktorí žijú v područí autoritárskych režimov. Nepôsobíme len v zahraničí. Od nášho vzniku podávame pomocnú ruku aj ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej situácii na Slovensku. Po spojení síl s kolegami zo slovenskej pobočky Člověka v tísni v roku 2016 pomáhame so začleňovaním ľuďom, ktorých chudoba vytláča na okraj spoločnosti. Prostredníctvom vzdelávacích aktivít sa zároveň snažíme prispieť k budovaniu Slovenska ako otvorenej, tolerantnej a solidárnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Baštová 343 / 5
81103 BRATISLAVA
ID: 3330194   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100€ v závislosti od skúseností