VoIP & DevOps Tech Support - vhodné aj pre študentov

CloudTalk

Miesto práce
Západný rad 31, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Fixná platová zložka od 1100 EUR/m. Plat odrážajúci skúsenosti a pracovnú senioritu (od 1100 EUR/m do 3000 EUR/m)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Monitorovať CloudTalk, aby sme mohli rýchlo identifikovať problémy hneď keď nastanú.
- Networking (na úrovni CCNA 1, 2) - SIP, TCP/IP.
- Komunikovať požiadavky technickej podpory prostredníctvom e-mailu, chatu alebo telefónu.
- Pomôcť niektorým zákazníkom prejsť prvotným set-up procesom technického nastavenia.
- Spolupracovať s našim technickým tímom s cieľom vyriešiť zložitejšie problémy.
- Aktualizovať našu knowledge base pre interné aj zákaznícke použitie.
- Pohybovať sa medzi programátormi, technikmi, zákazníckou podporou a obchodníkmi a pomáhať im s ich technickými otázkami.
- Pomáhať s ďalším rozvojom nášho skvelého produktu.

Môžeš pracovať s týmito technológiami:
- Hlavné technológie: Asterisk, Redis, Amazon AWS, MariaDB, Cloudflare, Nginx, Kafka, Electron, WebRTC, Kamailio, ElasticSearch.
- Nástroje na monitorovanie a zálohovanie: Zabbix, Grafana, Sentry, Bareos.
- Programovacie jazyky: Bash, Python, C.

Ak sa chceš rozvíjať a rásť, ale nemáš dostatok požadovaných skúseností, daj nám vedieť. Hľadáme aj ľudí na Junior VoIP & DevOps Tech Support pozíciu.

- Možnosť byť súčasťou skvelého tímu skúsených ľudí, ktorý vytvára produkt na svetovej úrovni.
- Naučíme ťa množstvo vecí o VoIP, Linux serveroch, infraštruktúre a množstve služieb, ktoré používame.
- Rodinnú atmosféru, kde nájdeš nových priateľov.
- Malý tím, kde každý môže vyniknúť. Máš šancu profesionálne a osobnostne rásť.
- Rodinný dom so záhradou a saunou pre regeneráciu. V blízkosti sa nachádza veľký mestský park.
- Flexibilná pracovná doba. Možnosť pracovať na diaľku alebo home office.
- Odmeny na základe tvojho nasadenia a schopností.
- Garáž na bicykle :)

Pošli nám svoj životopis ešte dnes, buď cez portál Profesia.sk alebo prostredníctvom nášho webu https://www.cloudtalk.sk/voip-devops-tech-support

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo hľadáme?
- Znalosť základov správy Linux serverov.
- Schopnosť riešiť rôznorodé problémy, kritické myslenie a vedieť sa sám rozhodovať.
- Profesionálny prístup s odhodlaním poskytovať úžasnú zákaznícku podporu.
- Chuť učiť sa a mať pozitívne naladenie. Čo nevieš, ťa naučíme my.
- Vzdelanie v technickej oblasti, študenti sú tiež vítaní.
- Dobrá znalosť písanej a hovorenej angličtiny.
- Tímového hráča s nasadením.
- Znalosť VoIP je výhodou.
- Skúsenosti s diagnostikou problémov s QoS sú výhodou.
- Skúsenosti s technológiami call centra, ako sú IVR sú výhodou.

Smart cloud-based call center solution.

V CloudTalku veríme, že rast firmy a zamestnancov idú ruka v ruke a že šťastní zamestnanci zaručia lepšie výsledky. Hľadáme nových ľudí, tak sa pridaj k nám a buď súčasťou nášho príbehu.

Naším cieľom je zmeniť budúcnosť biznis telefonovania a samotný spôsob komunikácie so zákazníkmi.

Biznis s hlasovými službami ostal dlho nepovšimnutý a stal sa tak zastaraným a komplikovaným. Prečo by nemohli byť telefónne systémy tak jednoduché ako napr. Google aplikácie?

Adresa spoločnosti

Phoonio s. r. o.
Západný rad 31
811 04 Bratislava
ID: 3362969   Dátum zverejnenia: 28.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fixná platová zložka od 1100 EUR/m. Plat odrážajúci skúsenosti a pracovnú senioritu (od 1100 EUR/m do 3000 EUR/m)