Labelling Team Officer

Cloetta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cloetta Slovakia s.r.o., Ulica Zeppelina, Levice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 130 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Labelling Team Officera!

Náplň práce pre pozíciu Labelling Team Officer:

- Zabezpečenie správnosti informácií týkajúcich sa označovania Cloetta výrobkov v nových projektoch;

- Vytváranie obsahu etikiet výrobkov a zabezpečenie správneho zachytenia relevantných informácií v systéme PLM;

- Aktualizovanie informácií v systéme PLM (vrátane prekladov) podľa predpisov EÚ;

- Schvaľovanie nových špecifikácií surovín a receptúr;

- Komunikácia s manažérom pre regulačné záležitosti a ostatnými kolegami na oddelení inovácií, VE a kvality;

- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni;

- V našej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou stabilitou ti ponúkame nielen prácu, ale aj možnosti osobnostného a odborného rastu.

- Okrem tvojho základného platu ti prinášame aj finančné výhody v podobe výkonnostných bonusov, vianočného bonusu a vernostného bonusu.

- Sme tu pre teba aj v osobných životných zmenách, preto ti ponúkame príspevky pri narodení dieťaťa,  pri odchode do dôchodku poskytujeme odchodné nad rámec zákona a prispievame aj na  DDS.

- Máme pre teba pripravených niekoľko benefítov, ktoré ti umožnia viac relaxovať a naberať nové sily. Okrem základnej dovolenky máš navyše dva dni dovolenky a príspevok na rekreáciu.

- Sme presvedčení, že zdravie je to najdôležitejšie, preto ti ponúkame kafetériu benefitov a príspevok na ošetrenie u zubára.

- Okrem toho ťa čakajú aj ďalšie skvelé benefity, ako napríklad stravovanie v našej závodnej jedálni, cukríky a ďalšie pravidelné prekvapenia.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate dané požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky, chemický alebo technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

​• komunikačné a organizačné schopnosti
​• samostatnosť a zodpovednosť
​• svedomitosť a cieľavedomosť
​• otvorený postoj k neustálemu zlepšovaniu
​• tímový hráč​

Spoločnosť Cloetta, založená v roku 1862 je vedúcou cukrovinárskou spoločnosťou v štátoch severnej Európy a Holandska. Cukríky, čokoládové výrobky, oriešky, pastilky či žuvačky, vyrábané v ôsmych výrobných závodoch, môžete kúpiť vo viac ako 50 krajinách sveta. Cloetta vlastní tradičné a silné značky, ako Läkerol, Cloetta, Jenkki, Kexchoklad, Malaco, Sportlife, Saila, Red Band či Nutisal. Takmer 2500 zamestnancov v 15 krajinách sveta pomáha vyprodukovať viac ako 90 tisíc ton cukroviniek každý rok a spoločne napĺňať misiu spoločnosti – Priniesť úsmev do chvíľ maškrtenia.
Najväčší spomedzi výrobných závodov sídli od roku 2006 v priemyselnom parku Levice – Géňa. Tu našlo svoju pracovnú príležitosť takmer 780 zamestnancov, čím sa spoločnosť Cloetta stala jedným z kľúčových a zároveň stabilných zamestnávateľov v regióne. Závod v Leviciach je špecializovaný na širokú základňu technológií, od žuvacích cukríkov, extrudovaných a vylievaných výrobkov až po pastilky špecifických príchutí.
V Cloette sa riadime zásadami tímovej spolupráce, vážime si vzájomnú dôveru a spolu s hrdosťou na naše značky a produkty si vychutnávame to, čo naozaj robíme.
V našom tíme radi privítame ľudí, ktorí uznávajú rovnaké hodnoty ako my a pre ktorých je práca miestom nadobúdania odborných znalostí, rozvíjania kompetencií a priestorom, kde možno naplno využiť vlastný potenciál.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4785722  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac