Asistent predaja na vianočnom stánku

Clívia 123 s.r.o.

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.11.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V novembri otvára Clivia Kvetinárstvo v Banskej Bystrici na dva mesiace stánkok s vianočnými ozdobami. V ponuke je krásny prepracovaný tovar, zdobenia stromov a interiéru priamo u zákazníkov a aranžmány na mieru, ktoré realizuje náš tím. Ide o brigádu s pravou nefalšovanou vianočnou atmosférou v príjemnom kolektíve.
Voľná pozícia je asistent predaja. Miesto je vyhradené šikovným, spoľahlivým a zodpovedným ľuďom, ktorí svoju prácu vždy dokončia :)
Hodinová mzda 3,50€/hod. + odmeny

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Kvetinárstvo Clivia je už 14 rok na trhu a ponúka najširšiu paletu rezaných a črepníkových kvetov v Banskej Bystrici. Je miestom, kde sa môžete inšpirovať a načerpať radosť z kvetín. Ponúkame osobný prístup ku každému zákazníkovi a snažíme sa vyhovieť jeho požiadavkám. Vo svojej ponuke máme aj realizácie a výsadby priamo u zákazníka.
Súčasťou našej ponuky je aj donáškový servis kvetov -Pošli kvety domov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3791979  Dátum zverejnenia: 21.10.2019