Reagujte bez životopisu

Lékař psychiatr do Prahy

CLINTRIAL s.r.o. (Clinterap s.r.o.)

Místo práce
Počernická 1427/16, Praha 10, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3 076 - 4 615 EUR/měsíc+ pravidelná odměna za výkonnost ambulance

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce lékaře psychiatra v zavedené ambulanci s rozšířenou psychiatrickou péčí. Spolupráce s multidisciplinárním týmem (psychiatři, psych. sestry, klin. psychologové). V případě zájmu možnost kombinovat s prací v psychiatrických klinických studiích. Pracovní úvazek 1,00 = 40h./týd. od PO - PÁ.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Garantovaná mzda, nadstandardní motivující ohodnocení, 5 týdnů dovolené, podpora odborného a profesního růstu, pravidelné akreditované semináře na pracovišti, zajištěné bezplatné parkování u pracoviště.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

psychiatrie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Prolékaře zařazeného do oboru psychiatrie, bez atestace, min. 1 rok praxe na psychiatrii

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme zavedené nestátní zdravotnické zařízení poskytující profesionální služby v oblasti komplexní péče o duševní zdraví od roku 1995. Naše služby jsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Provozujeme ordinace psychiatrie, dětské psychiatrie, klinické psychologie a neurologie v Praze a Středních Čechách.
Podporujeme otevřenou komunikaci, dbáme na osobní rozvoj a profesní růst.
Naší prioritou je individuální přístup a kvalitní péče.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4022768  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 076 EUR/měsíc