Psychiatrická sestra ordinace rozšířené psychiatrické péče

CLINTRIAL s.r.o. (Clinterap s.r.o.)

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/měsíc1540

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace a edukace klientů, spolupráce s multidisciplinárním týmem na konkrétních vyšetřeních, aplikace depotních injekcí, vedení zdravotnické dokumentace, aj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolená, pravidelné odborné semináře na pracovišti, pevná pracovní doba Po - Pá, úvazek 1,00 (40 hod./týden), fajn tým profesionálů, příjemné pracovní prostředí.

Informace o náboru

Základní kritérium - SPECIALIZACE SESTRA PRO PÉČI V PSYCHIATRII

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ošetřovatelská péče v psychiatrii

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativní, samostatná, spolehlivá osobnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme zavedené nestátní zdravotnické zařízení poskytující profesionální služby v oblasti komplexní péče o duševní zdraví od roku 1995. Naše služby jsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Provozujeme ordinace psychiatrie, dětské psychiatrie, klinické psychologie a neurologie v Praze a Středních Čechách.
Podporujeme otevřenou komunikaci, dbáme na osobní rozvoj a profesní růst.
Naší prioritou je individuální přístup a kvalitní péče.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3782147  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 700 EUR/měsíc1540