Lekár-špecialista pre urologické centrum

Cliniq s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 240 - 8 240 EUR/mesiaczákladná mzda pri plnom úväzku 3240 Eur mesačne + bonusy do 5000 Euro podľa ekonomických výsledkov Vašej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravujeme otvorenie moderného urologického centra na prestížnej adrese v centre Bratislavy. V tejto súvislosti hľadáme lekárku/lekára so špecializáciou v odbore urológia, ktorá/ý má ambíciu vybudovať špičkovú ambulantnú lekársku prax.

Ponúkame:
Top odmeňovanie
- Nadštandardný plat,
- Atraktívne bonusy podľa dosahovaných výsledkov
- Balík extra benefitov (6 týždňov dovolenky, sabatikal, mobil, notebook, parkovanie v centre, a mnohé ďalšie)

Prvotriedne pracovné podmienky
- Exkluzívne priestory, moderne zariadená ambulancia
- Každá prax má vlastnú recepciu s koordinátorom starostlivosti
- Top informačný systém, pripojenie aj z domu
- Spoločenské priestory, denné kuchynky pre zamestnancov

Práca podľa vlastných predstáv:
- Možnosť budovať svoju lekársku prax podľa vlastných predstáv
- Ordinačné hodiny podľa vlastných predstáv

Priateľský prístup
- Skvelý tím lekárov, sestier a manažmentu
- Priateľská pracovná atmosféra
- Partnerský prístup a úzka spolupráca vedenia spoločnosti a lekárov

Zaujala Váš naša ponuka a radi by ste sa dozvedeli bližšie informácie? Pošlite nám prosím svoj životopis a dohodneme si nezáväzné stretnutie, kde s Vami radi prediskutujeme možnosti spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Vzdelanie: Lekárska fakulta
- Špecializačná skúška v odbore urológia
- Príjemné vystupovanie a komunikácia s pacientami
- Zodpovednosť a pozitívny prístup k práci
- Ochotu vzdelávať sa a zavádzať nové diagnostické a terapeutické postupy

Spoločnosť Cliniq je prevádzkovateľom Polikliniky Bezručova. V roku 2022 otvorila 10 medicínskych centier a plánuje ďalší rozvoj. Disponuje dlhoročnými skúsenosťami a know-how v oblasti poskytovania špecializovanej ambulantnej, všeobecnej ambulantnej starostlivosti a jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Vyznačuje sa proklientským prístupom, ktorý sa teší veľkému záujmu pacientov. V strede nášho úspechu sú naši kolegovia: lekári, sestry a ďalší zamestnanci, ku ktorým pristupujeme ako k partnerom. Chcete o nás viac vedieť? Bližšie informácie o našej spoločnosti a pracovných pozíciách nájdete na stránke pre záujemcov o zamestnanie na Poliklinike Bezručova: https://shorturl.at/bDEN5 alebo na stránke polikliniky: www.poliklinikabezrucova.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4239348  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 240 EUR/mesiac